Mara.d >> dikes. dufam, ze nabuduce si v Brne zahrame uz na nejakom zivsom koncerte - teda cez vikend :)
::martin adacta::
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Mara.d >> dikes. dufam, ze nabuduce si v Brne zahrame uz na nejakom zivsom koncerte - teda cez vikend :)
::martin adacta::
Já jsem vás viděl v Brně v yachtu, když jste hráli s Rispostou a Mounth sewn shut a moc jste se mi líbili, proto jsem si vás přidal...zatím zdarec
zdravim panove a damo:) tady DARKNESS INSIDE. jako fakt bombice. muzu poprosit o nejake demo CD nebo cd za nejakou peknou simbolickou cenu?? tak se mejte a jen tak dal, zdravi DARKNESS INSIDE
v BB by sme mali zase hrat 29.8. a spolu s nami aj Guided Cradle
nie je za čo:DD
aj ja ďakujem =) tešim sa na nové veci
no, koncert s beautiful cafillery a atmosfer nebol zase tak daaaavno. ale skvely bol, o to pokoj! dakujeme.
ten jeden koncert co ste uz tak daaaavno odohrali v BB bol...SKVELY!!!!..musim povedat ze po tych srackach co hravaju zvycajne to bola prijemna zmena ;)..inak myslim ze ten koncert bol 6.4 a este tam hrali beautiful cafillery
Dzurko, nebel: dakujeme dakujeme
Sxumo: v BA v dohladnej dobe nebude nic :(
Zdravim hoši ... normalne si myslim ze ste POPICI :p :) ... super od vasho posledneho albumu sa neviem odtrhnut to je proste"neslovensky" album :) super !!! palec je hore