Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
koho tam neslyšíš?:D
normálně si takhle posloucham punk web radio na t-music a koho to tam neslyšim :)
ahoj kluci, newim jestli Vám přišli maily, tak to píšu i sem. Na ten koncert jsou možný 3 data. Všechno jsou to pátky. 4.12., 11.12. nebo 18.12. Napište kterej by se Vám nejvíc hodil a jestli vůbec budete moct. Zdrawí Wojta J.
ještě sem zapoměl, kdybyste chtěli vědět, jak hrajem, tak si nás přiďte poslechnout 21.10. do galerie butovice na fest kultura do ulic od 16:00 - hrajem první. zdar
Čau kluci!
Dostal jsem na Vás doporučení od kámoše Matěje Vondráčka a chtěl sem se zaptat, my se chystáme udělat nějakej koncert někdy před Vánoci a byli bysme rádi kdybyste si tam taky zahráli. Napište mi na profil jestli by to šlo. Ještě newim kdy přesně by to bylo, to bysme se dyžtak dohodli. Napiště mi na profil, jestli byste si tam chtěli zahrát. Čus, zdraví Wosa
Čus bando....tak to spácháme....spřízňuju a moje ICQ 375 290 767
Rosťa
ja bych byl spis pro ten english muff´n...:)
pomožte mi vybrat, nevím do čeho vrazit cash
http://kytary.cz/electro-harmonix…
http://kytary.cz/samson-air-line-guitar…