to byla vlastne takova moje premca, zatim muj zpev okusili jenom moji .. no jak to rict ty divny lidi z ty snad budouci kapely:D. Jsem rad za vam to nevadilo :). tak zase nekdy, jeste se ozvuaz budu mit cestu kolem vaseho konciku. PS: Zamlouvam si mikrak na Anarchii :D:D.










