peknej track o Pce ... dobra tvorba jeslti bude zajem o produkci tak se ozvete, v profilu je kotakt, zatim zdarec
3neiM
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
peknej track o Pce ... dobra tvorba jeslti bude zajem o produkci tak se ozvete, v profilu je kotakt, zatim zdarec
3neiM
čest pardubice masakrozní track nechcete dát spoluprácu bydlím nedaleko pardubic a je to město co mám rád tak vštak dejte vědět
*thumbs up*
zdarec
mame pro vas nabidku na hrani ve znovu otevrenem music baru DIVOKA VEVERKA.
bar je v Pardubicich-na zavadilce,za benzinkou na dukle.
kapacita baru je omezena,bohuzel.. na akci chcem pustit max 80 lidi aby si to poradne uzili a uzili jste si to i vy!!!
46mist na sezeni+ostatni na stojaka +zahradka venku pred barem
chceme delat ska,punk,reggae,hiphop,alternativ,metal, rock,hc,crust,death.....akce,ale nebudeme se branit ani jinejm projektum.
na webu se zatim pracuje www.divokaveverka.cz
pokud mate zajem,tak bych od vas chtel znat vase volne terminy na hrani,pozadavky.. a financni stranku.
AP!EX FIGURAZZ za DIVOKOU VEVERKU
DIVOKAVEVERKA@SEZNAM.CZ
JSV Prihazuje par nowejch pecek...
sjíždejte...!!!
komentujte...!!!
JEDNOSMERNÝ VERDICT
dobra tvorba man a dobrej text u pardubic
pridavam!
Ahoj, prosím ozvěte se mi na mail: david.kaplan@email.cz jsem producent... Díky
Caaau Aca Fellaz
Mrkni se na www.bandzone.cz/mikerophone ... rozdavam beaty, treba se Ti tam bude neco libit ;)