chcelo by to lepsi zvuk to je vsetko :) raz bude aj ten ze?
Podobnost se určuje podle počtu společných fanoušků.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
chcelo by to lepsi zvuk to je vsetko :) raz bude aj ten ze?
Hudba v klidu ale ten zpev.....taky ten urvany je na picu
Ahoj ahoj:) tak jsem se konečnš dočkala a slyším kapelu největšejšího fanouška Noise pollution. snad se nekdy uvidíme na koncertě, vašeho nebo Noisu. Zatím, mějte se a ať vám to šlape
Zdravim chlapáci, nedali by jste někdy do budoucna koncert? http://bandzone.cz/sintheeighth Mějte se, ať to šlape...