Dumper - Úvod | Bandzone.cz

Dumper crossover / Železný Brod

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Tenhle večer
    Nezařazeno

Kontakty

Novinky

Dumper DUO

Ahoj,

tak po delší odmlce mám důvod sem něco napsat. Jak jsem psal již dříve, plnokrevnou kapelu dát dnes dohromady se ukazuje jako nadlidský výkon a to zejména z důvodu žánru který preferuji, tedy klasický rock, hard rock, klasický heavy metal, věci ze zlaté éry 70 let doplněné pozdějšími ojedinělými bílými vránami. V současné době začínáme zkoušet ve verzi Dumper DUO, která má podle mě potenciál oslovit i náročnější klientelu, zejména na různých podnikových akcích, oslavách, svatbách, klientelu která ocení profesionální zpěv zpěvačky NIcol a zvuk elektrické kytary a ráda si poslechne největší světové hity z tohoto žánru, vesměs v tanečním rytmu. Koncepce je zatím nastavena tak, že od každé slavné kapely historie zahrajeme jednu skladbu, ve výsledku je to takový průřez toho nejlepšího co v této oblasti vzniklo a tvrdím, že v repertoáru není jediná skladba, kterou by někdo neznal. Repertoár je až na vyjímky zpíván v originále, tedy v angličtině, okrajově máme přichystáno i několik věcí z jiného žánru.  

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Nově přidané videa

Zobrazit všechna videa

Poslední názory

Inatrice

Ahoj všichni příznivci živé muziky
Odstranil jsem příspěvky týkající se vzájemného osočování členů původní sestavy kapely, myslím, že na toto fórum to nepatří, muzikanti vědí, jak to v kapelách kolikrát končí, pro ně to není zajímavé a náhodní návštěvníci profilu by se mohli zaleknout, takže budu rád, když si neshody budete řešit přes svoje vlastní e-mailové adresy. Chci všem popřát hezké Vánoce a pokud budete někde hrát, tak ať vám to dobře šlape.
Libor

Bez profilu

Roman

Co jsem říkal, už je to na facebooku - plakát kapely Poseidon. . .

Bez profilu

Roman

Podle mého názoru tato kapela nemůže odehrát plánovanou zábavu v Horních Stakorech 5.12.2015, protože není kompletní. Chybí bubeník, klávesák, basák. Takže nejspíš půjde o koncert kapely Poseidon kde občas zazpívá zpěvačka Sandra

Zobrazit všechny názory