Mr. Stanyol - Úvod | Bandzone.cz

Mr. Stanyol rock-pop / Nová Paka

Playlist kapely
0:00 / 0:00

Kontakty

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Novinky

MR.STANYOL

(Upraveno: )

Hledáte někoho, kdo vám zajistí hudbu na vaší společenské akci?? Kdo výborně hraje??

Pak je tu  MR.STANYOL                 http://kapela521.webnode.cz/

Jsme skupina zkušených hudebníků, která vám pomůže na vaší akci připravit tu správnou atmosféru, kterou znáte jen z živých vystoupení. Ten pravý rockový šmak vám žádný DJ ani sebelepší „samohrajka“ nedokáže nikdy zprostředkovat. 

Nabízíme vám živou produkci, dnes již klasických, rockových standardů od nikoho menšího než jsou Pink Floyd, Eric Clapton, Rolling Stones, U2, Deep Purple, Red Hot Chilli Peppers, Oasis, AC/DC, Daft Punk, Faith No More, Iggy Pop, Lou Reed, Joan Jett, Coldplay, Bodyrockers, Steppenwolf, Boney M atd. 

Samozřejmě i pro fanoušky tuzemské hudby máme v zásobě to nejlepší od Blue Effect, Buty, Lucie, Jiřího Schelingera, Ivana Hlase, Schodiště, Visacího zámku, Elánu, Milana Hlavsy atd…

Kontakt:

Tomáš Sedláček - 775 695 200 -- mail: TomSedlacek@seznam.cz

http://kapela521.webnode.cz/     https://www.facebook.com/Mr.Stanyol/

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Nově přidané videa

Zobrazit všechna videa