Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Genom Bastard metal-crust / Žižkov

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Poslední názory

Necnon mortuss

Zdar, nevíte náhodou o bubeníkovi na volné noze? Sháníme nějakého...

Informace pro bicáka:
Kapela nabízí zkušenosti typu 10 let existence, odehraných zhruba 120 koncertů, v březnu bude vydáno 3. dlouho hrající CD. Odhlučněná, zabezpečená a temperovaná zkušebna s komplet bicími a dvoušlapkou zdarma. Naprosto pohodový a do hudby zapálený kolektiv.

Můžeme poskytnout vyexportované nahrávky v CD kvalitě všech kombinací nástrojů pro učení se doma toho co momentálně hrajeme. Pak tím pádem není třeba tak často jezdit na zkoušky, ale jednou za čas. Nové nápady se dají ve zkušebně nahrávat.

V playlistu jsou ukázky (jen ty 2018) toho co hrajeme.

Díky, zdraví kapela Necnon Mortuss

Winter Metal Attack 2016

Ahoj!

jsme pořadatelé pražského metalového zimního festivalu Winter Metal Attack a nabízíme Vám účast v soutěži o post předkapely, a to v rámci 10. ročníku, který se bude konat 16. 1. 2016.

Pokud máte zájem, pošlete nám do 15. 12. 2015 promo fotku kapely na mail wma2016@seznam.cz. Porota vybere 5 kapel, jejichž fotky poté budou lajkovat Vaši fanoušci na našem FB profilu Winter Metal Attack. Vyhrává kapela, která bude mít do konce roku nejvíce lajků.

https://www.facebook.com/events/1686821…

Těšíme se na případnou spolupráci.

WMA Team

Lucie SPK

Informace o výsledku a děkovačka
Benefiční koncert na pomoc uprchlíkům I je za námi. S velkou radostí oznamuji, že se vybralo 7107,- , Na hurá akci je to úctyhodná částka! Moc děkuji všem lidem, co přišli a podpořili! Děkuji kapelám, že nám zahrály a děkuji, že všechny zahrály zadarmo!!! Děkuji moc kapele Třetí stupeň tortury, která i když na konec nehrála, nám přispěla částkou 500,- a půjčila aparát, včetně jeho dopravy. Také děkuji Michalovi ( zin Vyděrač), který přispěl částkou 600,- a Petr Horák, který přispěl částkou 500,- .Dále děkuji Buqicak Buqi a Klubu Buben bez něhož by žádná akce nebyla a já si toho opravdu vážím! Dále děkuji HAvranovi, který se na všem podílel a má velké zásluhy, Amrit Sen za propagaci. Brzy zveřejním dokumentaci z předání peněz.
Takže ještě jednou díky a doufám, že se uvidíme na další akci, která je 31.10.https://www.facebook.com/events/8339199…

Zobrazit všechny názory »

Fanoušci: 46

Spřízněné kapely: 0

Žádné spřízněné kapely

Podobné kapely

Statistika profilu

Návštěv dnes
1
Návštěv celkem
3 083
Poslechnuto skladeb
2 901
Profil registrován
1.9.2014