Distrikt - Úvod | Bandzone.cz

Distrikt punk-rock / Teplice

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Sk8 or Die
    Nezařazeno
  • Tulák
    Nezařazeno
  • Prameny
    Nezařazeno

Kontakty

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Novinky

Koncert v Teplicích na Hvězdě 10.2.2018 od 20:00

(Upraveno: )

Zveme tě na koncert v Teplicích na Hvězdě. S námi ještě zahrají naši kamarádi z kapel Smötli Crüe, Bad Boys a The Peacemakers. Bližší info viz koncerty.

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Ondra Šulc

tam kdesi za Pijavou leží takovej člověk jako jsem já....sorry...melodie Prameny mi připoměla Kritickou Situaci...snad znáte...marně hledám zpěv???držím palce!

Bez profilu

LubomírHotový&spol

Davide,máš biblické jméno víš to?Král David v tehdejším ISRAELI -byl hodně požehnanej hudebník .Ale vrátím se do realu-krásnej zvuk kytary a bubeník je super bicař.Ano,není to úplně pank,ale to je jedno,jsou to jenom naše lidský přihrádky,někoho ocejchovat.Jsem Kristovec co se týká víry a taky je tolik škatulek ohledně víry-ale muziku mám rád-,je to dar od Boha a je na nás co s ní,tak jako se vším uděláme.Yes? LÍbí se mi to-ahoj.Fanošek Lubomír H.

Zobrazit všechny názory