Bigbítek - Úvod | Bandzone.cz

Bigbítek big-beat-hard rock / Rovensko pod Troskami

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • ŠIKSA A GÁDŽO
    Nezařazeno
  • Disco boy
    Nezařazeno
  • Řeka
    Nezařazeno

Kontakty

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Novinky

DOČASNÝ NEKROLOG BIGBÍTKU

DOČASNÝ NEKROLOG BIGBÍTKU
Včera ohlásil dlouholetý frontman skupiny BIGBÍTEK Jarda Špína zájem ukončit své působení v této skupině z následujících důvodů:
1. Nechuť hrát nadále převzaté skladby, zejména „KABÁTI“
2. Chuť zkusit se prosadit vlastní tvorbou
Je to celkem logický výsledek jeho dlouhodobého vývoje a zároveň odraz jeho momentální nálady, na které se svým dílem zřejmě podepsala i izolace v době „koronové“. Nelze, než Jardovi popřát hodně úspěchů s vlastní tvorbou.
Co bude s Bigbítkem dál zatím nevím. Momentálně se těším z toho, že mám z krku několik „zabržděných vagónů“, což byl poslední dobou postoj většiny členů bandu k jakýmkoliv návrhům, novinkám, či změnám. Buď seženeme náhradu a zkusíme pokračovat nebo bude Bigbítek nějakou dobu u ledu. Tak jako tak děkujeme všem fanouškům za podporu a uvidíme, jestli se uvidíme.
Jarda Dvořák
(nez)odpovědný vedoucí

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Bez profilu

LubomírHotový&spol

Opravdu hezkej,hezkej bigbítek-muzika super pohodová-no a ocikánech víme svý,ale jsem Kristovec a oni jsou moji bližní. A tak je-nesoudím,jenom jisté skutky nestrávím.YES. L.H.-Nová Formace-Znojmo.Ahoj.

Zobrazit všechny názory