Věšák - Úvod | Bandzone.cz

Věšák hard rock-heavy / Nový Jičín

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Poslední boogie (1984)
    Nezařazeno

Kontakty

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Novinky

Věšák na SEPTEMBERFESTU ve Frenštátu pod Radhoštěm

     V sobotu 6.září.2014 proběhl již 8. ročník tradiční akce milovníků piva a dobré muziky s názvem SEPTEMBERFEST. Akce se konala ve Frenštátě pod Radhoštěm v areálu Liščí mlýn.
     Na této akci ,se kapela Věšák objevila mezi účinkujícími a přinesla 4 hodinovou nálož kvalitní muziky. A jak je u členů kapely zvykem, odvedli práci s plným nasazením a k plné spokojenosti návštěvníků festivalu.

Kapela děkuje za přízeň a těší se na další akce, kde si společně s fanoušky a posluchači užijeme super zábavu a atmosféru..

Věšák

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Nově přidané videa

Zobrazit všechna videa

Poslední názory

Gregorien

Ahoj, nabízím pomoc kapelám ohledně dopravy na koncerty. Mám k pronájmu 9 místný FORD TRANZIT ,r.v. 97 , bez koroze , v top stavu - spolehlivé auto , spotřeba 8L nafty . Když budete potřebovat půjčit, zavolejte na 604 825 470 , mrkneme na volný termín auta a domluvíme se. Cena za půjčení je 700kč/koncert .
PS: půjčujete si celé auto bez řidiče - né, že Vás budu vozit :-)
Mira

Bez profilu

LubomírHotový&spol

Není to -Poslední boogie-ale pěkně ,jadrně zahraný boogie -R.and B.Tak Bůh vám požehnej a hudbo hraj.l.h.

Zobrazit všechny názory