FFKEY - Úvod | Bandzone.cz

FFKEY reggae-dub / Kosmonosy

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • LAMPION
    Nezařazeno
  • POLITIK IN CAR
    Nezařazeno
  • MANDALA DINAMO
    Nezařazeno

Kontakty

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Novinky

START

Duo bylo založeno v roce 1989 ve školní lavici v Mladé Boleslavi. Tam jsme tehdy také načrtli první plán jak nastolit světový mír za pomocí melodie a rytmu.

Začátky v djingu v roce 1996 pod krycími jmény DJ Witamnim a DJ Colour proběhli hladce. Při dalším  pokusu o průlom v roce 2001 s uskupením Feher Fekete Kerek, jsme si vedli dobře a celý zážitek byl pozitivní.

Dnešní  reggae&dub performance FFKey SoundSystema  nabízí hustý taneční dub namíchaný dle  představ Klichy a Raduze. Jsme přesvědčení, že setkání s tímto tělesem ve Vás zanechá vibrace míru. 

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Nově přidané videa

Zobrazit všechna videa

Poslední názory

Hirošima

Ozvučení festivalů ,koncertů, prezentací a oslav ve Středočeském a Libereckém kraji k dispozici je malá aparatura do klubu i velká aparatura na venkovní akce o výkonu až 3,5 kilowatty, 16-ti kanálový mix pult s 1 až 4 odposlechovými cestami. Uvítám dlouhodobější spolupráci s klubem či kapelou. Zvučení mám jako koníček zvučím za cesťák pivo a klobásou. http://zvuceni-akci.webnode.cz/

Bez profilu

maha

PECKA

Zobrazit všechny názory