Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

FFKey Soundsystema reggae-dub / Kosmonosy

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • LAMPION 807 ×
  • POLITIK IN CAR 622 ×
  • MANDALA DINAMO 572 ×

Novinky

START

Duo bylo založeno v roce 1989 ve školní lavici v Mladé Boleslavi. Tam jsme tehdy také načrtli první plán jak nastolit světový mír za pomocí melodie a rytmu.

Začátky v djingu v roce 1996 pod krycími jmény DJ Witamnim a DJ Colour proběhli hladce. Při dalším  pokusu o průlom v roce 2001 s uskupením Feher Fekete Kerek, jsme si vedli dobře a celý zážitek byl pozitivní.

Dnešní  reggae&dub performance FFKey SoundSystema  nabízí hustý taneční dub namíchaný dle  představ Klichy a Raduze. Jsme přesvědčení, že setkání s tímto tělesem ve Vás zanechá vibrace míru. 


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

Hirošima

Ozvučení festivalů ,koncertů, prezentací a oslav ve Středočeském a Libereckém kraji k dispozici je malá aparatura do klubu i velká aparatura na venkovní akce o výkonu až 3,5 kilowatty, 16-ti kanálový mix pult s 1 až 4 odposlechovými cestami. Uvítám dlouhodobější spolupráci s klubem či kapelou. Zvučení mám jako koníček zvučím za cesťák pivo a klobásou. http://zvuceni-akci.webnode.cz/

maha


Bez profilu

PECKA

Zobrazit všechny názory »