Atomic - Úvod | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Atomic rock-big-beat / Karlovy Vary

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • O vůni lítání- Atomic X (2019) 2 436 ×
  • Napůl- Napůl (2CD) (2017) 2 166 ×
  • Rubikon- Napůl (2CD) (2017) 2 065 ×
  • Tři kříže- Atomic X (2019) 2 082 ×
  • Manon z Arrasu- Atomic X (2019) 2 038 ×
  • Dovolená v Cancúnu- Atomic X (2019) 2 010 ×
  • Poprvé a naposledy- Napůl (2CD) (2017) 1 940 ×
  • Delirium- Napůl (2CD) (2017) 2 151 ×

Fanoušci: 5

Spřízněné kapely: 4

Podobné kapely

Statistika profilu

Návštěv dnes
7
Návštěv celkem
7 823
Poslechnuto skladeb
16 889
Profil registrován
30.3.2020

Novinky

20.06.2021

Upraveno:

POZOR! Na Youtube je nový atomický klip, který vznikl díky nezměrnému usilí našeho kamaráda Amálky. Vracíme se v něm tam, kde to všechno v roce 1975 začalo, do karlovarského M-klubu! Tak se hezky pobavte, stejně to děláme jen kvůli tomu! Děkujeme všem, kteří na nás i po těch letech chodí anebo nám aspoň fandí!

Váš ATOMIC 

----------------------------------------------------------------------------------------------------

Konečně už zase hrajeme! Po více než 8 měsících, v pátek 28.5., zahradní párty na Velkém Rybníce, 30 let od svatby Alči s Amálkou! Bylo to skvělé !!! A ještě lepší a větší byl koncert 11.6.2021, hospůdka Na hrázi!!! Děkujem všem co přišli a těšíme se na 2.7. v Dobrovízi!

----------------------------------------------------------------------------------------------------

Abyste si nemysleli, že spíme, když už nesmíme hrát, na Youtube je sestřih čtyř nových písniček - syrové, nenačančané, ale přímo ze zkoušek! Už na Vánoce jsme pro vás udělali písničku "Schoulená", určitě jste si všimli, že si s námi občas zazpívá Lucka, třeba v létě na Velase. Někomu se to líbí, jinýho to dráždí ... no, nám se líbí a taky nás dráždí. Naštěstí jsme už dost staří, tak se věnujem spíš muzice a dráždění necháme být. Taky obě další nové písničky, protestsong "Nechte nás žít" a studiová verze "Poslední" jsou v sekci Video a nebo v našem na YouTube playlistu "Atomic novinky": 

https://www.youtube.com/watch?v=EM4Zo_N0pBU&list=PLP89m2RjCPUk8l3jWQnsvC-pIto6XyRi4&index=1

       A by byla nějaká legrace, kamarád Amálka stvořil některé naše "oldies" fotografie v barvě! Je to super a moc mu za to děkujeme. Sekce Fotky / 1976-1980 

22.01.2021: ATOMIC podporuje iniciativu CHCÍPL PES!

Přátelé, už je toho fakt dost. Bizarní figury vedou naši zemi do pekel (ukňouraný premíér mluvící prapodivnou hatmatilkou místo češtiny, ministr vnitra vynikající pouze teplákovou mikinou, dvojministr všeho, mluvící tak rychle, že předbíhá sám sebe, nic nesdělí a co slíbí poruší, poslanci rvoucí se v parlamentu jak koně) a my jen sledujeme, jak nás všechny ničí. Víc než nějaký Covid. Dočasně trvalý a donekonečna prodlužovaný nouzový stav, chaotická "opatření",  zavírání (zatím podniků, lidi přijdou na řadu později, věřte mi), nedodržování vlastních nařízení a účelové změny, chaos, zmatek, bubububu a tak dále! Už toho je fakt dost. Nechte nás proboha na pokoji! Nevšímejte si nás! Zalezte si do svých kanceláří, nasaďte si respirátory, polejte se dezinfekcí když se tak bojíte, a NECHTE NÁS ŽÍT !!!

https://www.chciplpes.cz/

Chcem se vrátit k normálnímu životu! Hned, ne "až ..."! A s tím nouzovým stavem a vládními opatřeními - s "dočasností" tady už máme dost dlouhou a dost špatnou zkušenost. Pamatujte na to, lidi, až vám budou říkat něco o pátém lockdownu v šesté vlně Covidu!

----------------------------------------------------------------------------------------------------

14.1. 2021: dneska máme NAROZENINY!  Věřte nebo ne,

ale dnes je nám čtyřem Atomikům dohromady krásných 250 let 

Z celého srdce si gratulujeme !!!

----------------------------------------------------------------------------------------------------

Od září 2020 je ATOMIC na playlistu Rádia Hey, hrají nás v pondělí, středu a pátek mezi 09:00-13:00 !!!

Poslouchejte online nebo nalaďte podle https://heyradio.cz/showpage.php?name=on-air

 


Zobrazit všechny novinky »

Nejbližší koncert

Zobrazit všechny koncerty »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

Radan "Marthy" Greguš

Pokračování:
K tomu steampunku - já jsem vyrostl na verneovkách a filmech Karla Zemana, a to je steampunk jak vyšitej. Viktoriánská Anglie, parní stroje, vynálezy, technická revoluce, dobrodužství, objevitelské výpravy, noblesa gentlemanů a krása žen, které jsou ještě ženam a nestydí se za to .... a novodobě třeba Liga vyjímečných - prostě klukovské sny. A ta basa je prostě boží, i náš kytarový guru Jarda Janecký řekl, že to hraje nejlíp ze všech bas co jsem kdy měl. Teď se jen ještě naučit hrát ... v příštích pár letech to zkusím.
Opatruj se, zachovej nám přízeň a třeba se někdy potkáme naživo!
Marthya Atomic

Radan "Marthy" Greguš

Taky zdravíme, Honzo, potěšil´s nás! K těm cajdákům - víš že v naší věkové skupině už přežívá víc žen než mužů? Ale vážně - dycky BIGBÍT, jobčas nějakou tu baladu ... vzniklo to tak, že jsem chtěl Odyssei místo kláves simulujících zpěv Sirény ženský hlas - a Lucka (dcerka našich přátel) je krom jiného operní diva a má ráda bigbít. No a když už u nás občas hostuje, tak jsme pro ni vymysleli Schoulenou ... ať se tam kolem jen nepoflakuje a zpívá, ne? Ale že bychom z Atomiku dělali český Nightwish - ani náhodou. Ale poslouchá se to fajn ne? A na pohled to taky neni špatný...před mnoha lety by nám to spolehlivě kapelu rozložilo.
Pokračování vzápětí ...

H von PH

Velké pozdravy z města pod pandemickým oparem a roztátou břečkou na ulicích, mládenci. No, hurá! Nové ukázky ze zkoušky mi vykouzlily úsměv na tváři. Velice mě těší, že opět hrajete říznej bigbít s patřičným drajvem. Už jsem začínal z těch sentimentálních cajdáků pro ženský nervóznět. Dokonce mi přijde, že jste se dokázali sjednotit - skvělé!

Steampunk je charakteristickej styl, kterej plně respektuju, pro mě je moc salonní, ale k Tobě mi padne.

EBG Instruments jde úplně mimo mě. To už je asi něco echt, epes rádes nóbl, viď? Je fajn, že sis udělal radost a je vidět, že Tě hrát baví. Určitě budeš teď hrát o to líp.

Hlavně neusnout na vavřínech!

Přeji vše dobré, především pevné zdraví. Držte se, bigbítu zdar!

Srdečně pozdravy do Karlsbadu posílá

Honza

Zobrazit všechny názory »