Out of Control - Úvod | Bandzone.cz
BZ si odteď na mobilu užijete lépe díky partnerovi redesignu GoGEN.

Out of Control punk-hardcore / Hradec Králové

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Violence demo
    Nezařazeno

Kontakty

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Novinky

Festivaly...

Hej tak tohle bude hodně přísný a jsme krutě nadšený , že můžeme hrát po boku kapel, které jsou jedny z nejlepších co evropská street / hc punk scéna nabízí, stejně jako skvělé české kapely a přispět svým dílem na dobrou věc, celý festival je totiž benefiční, výtěžek z něj putuje na zdravotní péči pro jednu těžce zkoušenou holčičku !!!
Tak nebuď vocas, zvedni prdel od televize nebo z hospody kde stejně furt jen pičuješ a koukej dovalit, protože to může být letos jedna z posledních akcí s takhle našlapanejma kapelama
Na obrázku může být: text, kde se píše Mechov city drunk punx proudly present: FUCK ENRISED Curych THIS hardcore punx CITY! Out of VOL.1 Control hardcore punk Hradec Kralove chaos punk Strakonice street punk Berlin PRISONERS OF WAR hardcore punk Olomouc Thetlat Caps Nก MORE HIROSHIMA SPREE street streetrock'roM.Boleslav MI. Boleslav odic punk rock Hradec Králové 29.8.2020 Warm up párty: Tomato gang Dj's Od 13:00 Pivnice Králové Vstup predprodeji: 350,- Na míste: 450, Vytežekz Sponzori: ChilliTáta MUSIC REPORT и Lva 6 malou Toničku, která potrebuje lékarskou péči.
Zobrazit všechny novinky

Nejbližší koncert

Zobrazit všechny koncerty

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie