Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Millennium Rock hard rock-rock / Zlín

„CD je v prodeji od 27.7.2018.Info viz ALBA AKCE!!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Nové album

Upraveno:

Především chci moc poděkovat za podporu a pomoc Evě Jiřičné, v zahraničí nejznámější české architektce světového formátu žijící v Londýně. Bez její aktivity by album Girl On The Moon nejspíš nevyšlo v plánovaném termínu. Její jméno naleznete na stránkách bookletu CD v sekci zvláštní poděkování. Uvnitř zmíněného popisu je i podnikatel Radovan Grulich, majitel cestovní kanceláře G-Travel, který rovněž přispěl svým dílem na realizaci tohoto alba.Také děkuji celému týmu hudebníků, kteří mě provázeli ve studiu a všem, kterým moje hudební tvorba a styl přináší radost. Není ovšem posledním albem. Připravuji nové studiové s názvem RACHEL. První dvě skladby mám již rozpracované. Zatím stojím ve fázi hledání. V současné době jsem jediný, kdo z původní sestavy zůstal. Plán vydání druhého alba vidím v časovém horizontu r. 2020/21. 

Pája


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

RockOut


Bez profilu

Dobrá banda,neznámý autor,skvělý zvuk,rock jako šok,a odvážný obal k tomu.Ten kdo má rád způsob hudebního vyjádření na albu, bude nejspíš dojat.

Luky Bose


Bez profilu

I ze zkrácených verzí lze tušit, že se jedná o poctivý Rock s příchutí progresivního
hard rocku.Obsah mi jen potvrzuje, že i dnes jsou na hudební scéně projekty, které to dovedou rozbalit.Docela slušný nářez,, občas s dávkou melancholických nálad.Hodnotím album za jedna!

GOGO Son


Bez profilu

Super album! Není k tomu co dodat.Měli by to slyšet všichni, kteří si myslí, že už je nemá co v hudební tvorbě překvapit! KUPUJI.

Zobrazit všechny názory »

Fanoušci: 3

Spřízněné kapely: 0

Žádné spřízněné kapely

Podobné kapely

Podobnost se určuje podle počtu společných fanoušků.

Statistika profilu

Návštěv dnes
4
Návštěv celkem
1 344
Poslechnuto skladeb
1 591
Profil registrován
13.6.2018