Janchi - Úvod | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Janchi pop-rock / České Budějovice

„NEW Album Janchiland“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Janchiland - (Janchiland 2020) 29 ×
  • Melódie - (Janchiland 2020) 62 ×
  • Ďalej - (Janchiland 2020) 57 ×
  • Už je čas - (Janchiland 2020) 14 ×
  • Do teba 74 ×
  • Tieto chvíle 44 × Stáhnout MP3 zdarma
  • V dobrej viere 86 ×

Fanoušci: 2

Spřízněné kapely: 0

Žádné spřízněné kapely

Podobné kapely

Statistika profilu

Návštěv dnes
1
Návštěv celkem
2 085
Poslechnuto skladeb
366
Profil registrován
26.6.2018

Novinky

Nový album Janchiland

Ahoj,

po dlouhém čekání se konečně mohu přihlásit s novinkou a tou je narození mého prvního albumu, který nese název Janchiland. A proč Janchiland? Jelikož obsahuje hudební styly, které mě celý život baví a zároveň i názory a postoje, které mě formují. Je to album o přátelství, naději a pokoře promíchané s lehkou kritikou politicko sociálních tém, které na nás dopadají jako produkt kloak z hejna migrujících ptáků... To všechno je zakomponováno do zábavného parku Janchiland, kde se nachází spousta atrakcí a dobrodružství. 

Tento album byl nahráván na mnoha místech například u mě doma, u mé babičky doma, u mých rodičů doma a to všechno jsem vzal poskládal a poslal do studia Rápotice, kde jsem se s kapelou nezdráhal nahrát zpěvy a bicí (do tří písniček). Studio se postaralo i o mix a o máster jsem poprosil svého dlouholetého kamaráda Davida Haladu, který toto dílo dokončil. 

Dlouhou dobu jsem vymýšlel jak mám vydat tento album, jelikož jsem se v minulosti dost dostával do kontaktu s lidmi, kteří říkali, že si CD nemají kde pustit. A to byl ten důvod proč jsem si řekl, že když už to má být moje první deska, tak ať je převratná a originální a proto nyní můžete držet v rukou album, který na první pohled vypadá jako že je to CD, ale ve zkutečnosti je to něco daleko lepšího. Každopádně jsem vždycky miloval překvapení a to je ten důvod proč vám neřeknu, co vás čeká při koupi tohoto kousku, ale vězte, že je to super a nikdo koho znám nic takového ještě nevytvořil. :)

První ukázky můžete slyšet nahoře v přehrávači. O něco víc písniček můžete slyšet na Spotify, Itunes a podobných platformách.

A celé můžete slyšet, po objednání až vám přijde domů. :) a nebo se stavte po koncertě. 

Mějte se krásně

Janchi

jachi.lev@gmail.com

https://www.facebook.com/janchi.official


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »