Madalena João - Úvod | Bandzone.cz

Madalena João pop-r&b / Brno

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • Harmony
  Nezařazeno
 • Freedom
  Nezařazeno
 • Chci jít dál..
  Nezařazeno
 • Flip My Mind
  Flip My Mind

Kontakty

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Novinky

Madaleně vyšel nový singl Voce Não Quer u společnosti Supraphoneonline.cz

Madalena João si pro své fanoušky připravila opravdovou lahůdku a zabrousila pro ní do země, odkud pochází její tatínek, tou je Angola a nazpívala novou písničku v portugalštině. Písnička nese název Voce não quer, což ve volném překladu: Ty nechceš. Voce não quer je velice milé raggae, u kterého když zavřeme oči, vybaví se nám krásné písečné pláže a šumění moře. Sama Madalena k písničce řekla: 

"Píseň Voce não quer jsem psala v době, kdy jsme s přítelem řešili konec vztahu, ale měla jsem v sobě naději, že to společně zvládneme. Stejně vím, že naše láska a přátelské pouto je velice silné. Voce não quer jsem psala smutná, ale ve studiu jsem jí nahrávala šťastná".

Voce não quer je o lásce, přátelství, porozumění a o síle dvou lidí. O hudbu se postaral Riddim a o text Madalena João.

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Nově přidané videa

Zobrazit všechna videa