Zdravim, dobrá tvorba... Dobrý texty i podání :-) jen tak dál ;-)
Jefrey
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Zdravim, dobrá tvorba... Dobrý texty i podání :-) jen tak dál ;-)
Jefrey
cus, jo jo, libi se mi tvorba, urcite vam nejakej beat dam.)
hoja hoši ...chci se jenom zeptat kdy budete mit dalsi song ;-) dejte vedet Hoja Fabio :-)
Melko: však kdyz jsi prectes v blogu tak to tam mam napsane ze sme to skopcily ten napad jakoze mno :)chteli sme udelat o huleni a todle bylo primo dobre :)tak doufam ze vam to nejak jakoze nevadi jen ten nazev mno ?.....tak se mejte Hoooj ;-);-):)
Klidne napiste co by jste radi konkretne;) Jen to piano nebo to chcete nejak spesl? :D Nic nejni problem
Zdravííím PCL kdyztak čeknete muj profil je tam dost zajimavý nový treck :D:D, Doufam ze to nebudete brat ve zlem az uvidíte uslysite pochopite jak to myslíím, :)Zdravíím PCL au tak se mejte čau :D;-) mejte se Gatto
Mno upo pecky valite, beaty-luxus, texty-luxus, hlas-luxus PROSTE UPO LUXUS... ste borci kdyztak sceknete bandzone.cz/plus PeAcE
Nesmím lichotit =D ale jinak pecky... hodně dobrý texty... fáájn se to poslouchá..jen tak dál =*
Čauky...Tak za 1. Mega lUxxxu beatsz
.......................2.luXXXus hlásek
.......................3.dOst dObrá flOuu
........................4.DObra lyrika
hm.......PrOstě dOkOnalé :)
Jeste aby nebyli dobří když jsou nej nejen z Hawru ale aji z okres karviná :-P prostě njn KAMČAS A DOMINO VÁLÍ!!!!!