Zdravíím PCL:)...ty new tracky musíím pochvalíít moc peckyy :)...jako vždy ste zajebali luxusně ;) jen tak dáál PCL těším se na dalšíí:) mnějte se a kdyžtak čekujte mně ;) peace Mc Gabor;)
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Zdravíím PCL:)...ty new tracky musíím pochvalíít moc peckyy :)...jako vždy ste zajebali luxusně ;) jen tak dáál PCL těším se na dalšíí:) mnějte se a kdyžtak čekujte mně ;) peace Mc Gabor;)
blazni jak cip respenk proste talenti co na to maj makejte at se se sny zmeni v realitu zdravim PCL
Ooo ten druhy track jste stihli nahrat kdy ??:D Jinak je to pecka sem ráda, že sem měla možnost je slyšet naplno v těch bednách ptž to je přeci jen trošku něco jinýho ...pak se ozvěte kvuli těm fotkám peace chlopi ^^
Hosi new tracky pecka a jeste vetsi bomba sahara rozjely ste to braskove vy ste na spicce a nekam to dotahnete HOsi verim vam vtom Jste na Maximalne pripraveni to nekam dotahnout
Hosi dobře jak cip , ty 2 nove tracky jsou pecicky jak cip hlavne ruka v ruce a včera havaii mastne ste to tam rozjeli zas nejlepší z hawru proste jedete mastne jak cip ;) peace hoši ;)
Pejs Zdravíím PCL je to UROVEN ty dva Nové Trecky :);) Beaty a Texty Pecka ! nic vic jsem nechtel dodat ;) Tak Pejs
No tyvole ... silene dva new tracky... pecicka.. moc se mi to paci... hosi 3 slova
JEN TAK DAL :) byl bych rad kdyby ste my dali uprimny nazor peace ....
Čao musim říct že máte pecky ty 2 new tracky sou hustý jak swině máte to fakt libový aŤ to šlape dál :-*přidavam do spříz a fans :-*;)pa
oOoOo peacka hosiiii... nejlepsi v hawruuuu..:).. jen thak dal..:) a ty vase tracky maji neco do sebe:) PeAcE F€iMy
ouuu new tracky sou nejvíííc peckaaa peaceee;-);)