PCL - Názory | Bandzone.cz

PCL hip hop-rap / Havířov

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Gold Label (PCL,PE) - Mezi svými
    Nezařazeno
  • Eitm aka Rival - A co ty (PCL,GL 73601)
    Nezařazeno
  • Eitm aka Rival (PCL) - Rozdíl (ukázka)
    Nezařazeno
  • PCL - Ruka v ruce
    Nezařazeno
  • PCL - Sami sebou **nove**
    Nezařazeno
  • PCL - číslo 8 **nove**
    Nezařazeno
  • PCL - Když slova plynou
    Nezařazeno
  • Potenciál - Slova nad zlato
    Nezařazeno
  • Potenciál - Růžový svět
    Nezařazeno
  • Potenciál - Vy víte,že...
    Nezařazeno
  • Potenciál - Nic není jak se zdá
    Nezařazeno
  • Potencial - Reprezent
    Nezařazeno
  • Potencial - Otevři oči
    Nezařazeno

Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.

Bez profilu

N03R

blazni jak cip respenk proste talenti co na to maj makejte at se se sny zmeni v realitu zdravim PCL

Bez profilu

Clarie

Ooo ten druhy track jste stihli nahrat kdy ??:D Jinak je to pecka sem ráda, že sem měla možnost je slyšet naplno v těch bednách ptž to je přeci jen trošku něco jinýho ...pak se ozvěte kvuli těm fotkám peace chlopi ^^

Bez profilu

whiteput

Hosi new tracky pecka a jeste vetsi bomba sahara rozjely ste to braskove vy ste na spicce a nekam to dotahnete HOsi verim vam vtom Jste na Maximalne pripraveni to nekam dotahnout

Bez profilu

Bo$$

Hosi dobře jak cip , ty 2 nove tracky jsou pecicky jak cip hlavne ruka v ruce a včera havaii mastne ste to tam rozjeli zas nejlepší z hawru proste jedete mastne jak cip ;) peace hoši ;)

Gatto

Pejs Zdravíím PCL je to UROVEN ty dva Nové Trecky :);) Beaty a Texty Pecka ! nic vic jsem nechtel dodat ;) Tak Pejs

BrG-BoNgi

No tyvole ... silene dva new tracky... pecicka.. moc se mi to paci... hosi 3 slova
JEN TAK DAL :) byl bych rad kdyby ste my dali uprimny nazor peace ....

Bez profilu

F€iMy

oOoOo peacka hosiiii... nejlepsi v hawruuuu..:).. jen thak dal..:) a ty vase tracky maji neco do sebe:) PeAcE F€iMy

1 2 3 4 5 6 791113151719 20 21 22 23 24 25 26 27 28 293133353739 40 41 42 43 44