zdravíme, není to špatné...jen tak dále.
Podobnost se určuje podle počtu společných fanoušků.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
zdravíme, není to špatné...jen tak dále.
příjemná music po pár karotkách
ale joo,docela dobrý...a alfa se mi též líbila nejvíc
alfa sa mi najviac pacila. asi kvoli tym samplom..
zbadal som kraftwerkove beaty v alfe skoda ze to nevyslo iba z teba ...