cd o2 prsty bliz
zdary ...
rozhodli jsme se ,ze letosni cd nechame pro vas zadara .bude to vanocni darek od nas ,vam vernym fans .tak si ho sem prijdte vyzvednout 24.12. v 18:00 se tu objevi odkaz na stazeni !!!
hudbe zdar ... wecostein ...
zdary ...
rozhodli jsme se ,ze letosni cd nechame pro vas zadara .bude to vanocni darek od nas ,vam vernym fans .tak si ho sem prijdte vyzvednout 24.12. v 18:00 se tu objevi odkaz na stazeni !!!
hudbe zdar ... wecostein ...
song "vánoční" je dárek všem fanouškům .děkujeme vám za vaší přízeň a podporu .a přejeme hodně splněných očekávání o vánocích a hodně zapomenutých chvil po silvestrovských oslavách .vše nej v novém roce :)
team 7 Dys Of Punk
email ,kde muzete objednat cd ,triko ( podpora7dop@gmail.com )
pri komunikaci zadejte vasi adresu, telefon a jestli chcete cd ,tričko ,nebo oboji .nezapomente na velikost !!! zasilame na dobirku ,

