juhuuuu
pravdiva vec : koho ty chces bit ty anonyme =D ty rekni jak se jmenujes a kde bydlis at uz to mas konecne za sebou juhuuuu =D nepis sem .. neumis dodzet slovo takze kkt
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
pravdiva vec : koho ty chces bit ty anonyme =D ty rekni jak se jmenujes a kde bydlis at uz to mas konecne za sebou juhuuuu =D nepis sem .. neumis dodzet slovo takze kkt
pravdiva vec ty si mega curak co si nejaky cigan ty susline vyebany si proste kkt a nadanas tu a ani nereknes kde byvas pac by ti asi rokzkoplai dzzku ty kkte
hozni to nema smysl resit xD takovy ubozaci vzdycky a vzdycky budou xD
Mafoj ty sis asi prave vytahl dick s prdele a začal potit tvrdy hejt(mimochodem měky jako hovno) dojet do godingu a poznaš co je maloměsto...přestan pičovat do někoho koho neznaš a začni se starat o svuj maly neskušeny dick..pochop že hejtojou jenom ubožaci kteři když potkají někoho ze 612 tak misto toho aby řekli co si mysli podavijí ruku...
cenim si nazorů ktere tu napsal někdo kdo si řika neutral..nejsi zaujaty a to je dobře
M.O.D.O je ubožak co si nestojí za svym a omlouva se za dissi jeho fanoušci vzpamatuj te se...
Radoby MC Shite DRŽ SVOU DĚTSKOU PIČU
TO JE VŠE Z POZDRAVEM PEEJAY
jebe vam ?:ty mi polib prdel...je mi jedno kdo si a z jake prdele si..sorry vlastne z pipky tvoji mati co??? xDnebo z prdele vis jak u tebe se to neda urcit...ale jajim nikam nelezu pozdravim je napisem si pokecame ale do prdele jim nelezune jak ti ostatni ubozacci co si mysli ze kdyz je znaji tak ze jsou nekdo...takze asi vis co mi muzes (_._)...zdravim 612
Presne tak ...je to tak....
"pravdivy" kokot : on se nicim nechlubi napsal jsem ti to sem protoze si pica co vyklada picoviny za prve a za druhe si rekl ze sem uz psat nebudes :) tak to zkousni ubozaku a stuj si za svym :D defekt .. ani me nezajima kdo ses .. potom to co si predvedl uz nikoho radeji nezajima kdo ses :D pro tyto lidi si nula .. jestlize si z Brna tak by to mohl byt nekdo z Polyho nebo Morela crew :D takze gay ..
A* pravdiva vec* je jenom to co jsem napsal!a proc ty nedojedes knam aspon bys videl to gheto ne jak uvas sama lama pojebana ktera dostava napicu od albancu armencu a ciganu co kde si?..a v brooklynu si nekdy byl?..ze vypadas na negra kdyz se tak ohanis kecama v kavarne nekde omfg ty a tvoji kamosi my mozete fajcit vy delegati pojebani
Vidim ze stale stejni ubozaci vyhejtovani jezisi hosi anonymni dojdi se postavit chlapy at si z prahy brna nebo jine namyslene prdele nejsi nic protoze kdyby si byl tak tady nepises hovna za anonymni jmeno ale ty si resis svuj komplex doma u PC ...bacha na frajera bez pirkovat ty trajgar ja to rikam furt jsou to posrane cava a gadje nic vic PEACE...zdravim svy cuz
uŽ drbu takých čuráků a sám sebe takže sem už nenapíšu jináč at se 612+JV daří a dojedte někdy do brna pokecat vy Gangsteři a 5ko cos málem šel sedět to je se fakt čím chlubit kurva xD de vidět že seš posranej co si hraje na mafiána HodonÍnu xD *peace*