4+kk - Úvod | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

4+kk rock / Praha

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Už zase hledáme bubeníka

Pokud to vypadá, že se tady nic neděje, tak je to proto, že se Adam rozhodl dát přednost svým ostatním aktivitám (a že jich nemá málo) a rozloučit se s námi. Pokud všechno vyjde, zahraje si s námi ještě na jednom koncertě, ale o tom kdyžtak až příště.

Teď je důležité, že hledáme nějakou další osobu, která by s námi hrála na bicí. Někoho, kdo už na ně aspoň trošku hrál (ale konzervatoristy netřeba), komu se líbí naše hudba a aspoň trošku by mezi nás zapadl.

Tak co?


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Poslední názory

pro nové kapely


Bez profilu

Chcete si zahrát u nás v Říčních lázních? Tak máte možnost! Sháníme kapely pro letošní sezónu na každý víkend a nezálěží nám na žánru! Důležité je přivést přeci dobrou náladu! :-)

Hraje se pod širým nebem, k dispozici je samozřejmě pódium, nebo při nepříznivém počasí uvnitř naší hospůdky. Vše ostatní je už jen pouze na domluvě s provozním +420 724 365 393, ricni-lazne@email.cz.

Majkl - GOTHIGH

Ahoj pánové, pokud by jste si chtěli natočit nějaké demo, ozvěte se na gothighband@gmail.com. Máme vlastní studio a právě teď nabízíme začínajícím kapelám, ale i těm zkušenějším možnost nahrát své počiny za co nejnižší cenu.
Jako perličku můžeme nabídnout i natočení alba přes analog. pásek, díky kterému získáte ten správný sound. :-)

Matěj

Zdravím vás. Rozjíždím v Praze promotérskou společnost NM group, kde chci pomáhat mladým začínajícím kapelám v jejich rozletu, jak tím že jim budu organizovat koncerty, tak můžu pomoci v roli manažera, nebo v našem studiu můžeme nahrát nějaké nahrávky (Studio bude připravené v rozmezí 14ti dní). Kdybyste měli zájem, kontaktuje nás na FB profil naší společnosti. za NM group s pozdravem Matěj Chalupa

https://www.facebook.com/nmgprom

Zobrazit všechny názory »