katya
to pepa: jestli nedostanu za T.H.C. zaracha tak bych i mohla. dáme jednonohýho kozáčka že nám budou Přeštice malý :-)))))))))))))))
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
to pepa: jestli nedostanu za T.H.C. zaracha tak bych i mohla. dáme jednonohýho kozáčka že nám budou Přeštice malý :-)))))))))))))))
Když já tě mám rád i bez nohy :-). Pepa Bohnice
Přijedeš do Přeštic??
pepo dík za podporu, abych si z toho nakonec neuhnala T.B.C.
katya Jaslovské Bohunice
Káťo, neplaš se. Lepší T.H.C. než H.I.V :-))). Pepa B.L.B.
od té doby co mi vzala turbína nohu, dělám právě jen ranní a odpolední...buhuhuhuhu
Káťo T.H.C. znamená přece Tisová-hardcore, nebo ty už snad neděláš na šichty na velýně v elektrárně?...Buhuhu
radku děkuji za přívlastek T.H.C. na fotce, co se člověk nedozví, když si prohlíží i detaily :-) máš to u mě schovaný i s úrokama
Teď se Pepo čorujou trsátka, šňůry,přezůůůvky a svačiny..dema už neletěj..Mám jenom strach,aby nám ty mladý Růža v šatně neohrabával(-:b a Tonda aby je furt neposílal se džbánem pro pivo(-:b..jinak 4.5. v pátek v Přešticích v "HCNV" na koncertě!!! Slunce v uších
Tak ne abyste těm mladým a začínajícím kapelám brali v šatnách z batohů demáče :-). Pak se nedivím hlasům , že punk je muzika na jedno brdo :-). Jinak ten důchod na pódiu je asi jediná světlá představa budoucnosti :-). A hned po koncertě si nás děti budou vyzvedávat :-)). Venku máme nádherně, není to Jarní song? :-)) Tak všem přeju opálený tváře. Pepa