3Brats - Názory | Bandzone.cz

3Brats punk-rock / Sokolov

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • The Distillers - cover s Lízou
    Nezařazeno
  • Medvědi - stará ruská s Lízou
    Nezařazeno

Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.

Bez profilu

katya

to pepa: jestli nedostanu za T.H.C. zaracha tak bych i mohla. dáme jednonohýho kozáčka že nám budou Přeštice malý :-)))))))))))))))

Bez profilu

pepa

Když já tě mám rád i bez nohy :-). Pepa Bohnice
Přijedeš do Přeštic??

Bez profilu

katya

pepo dík za podporu, abych si z toho nakonec neuhnala T.B.C.
katya Jaslovské Bohunice

Bez profilu

pepa

Káťo, neplaš se. Lepší T.H.C. než H.I.V :-))). Pepa B.L.B.

Bez profilu

katya

od té doby co mi vzala turbína nohu, dělám právě jen ranní a odpolední...buhuhuhuhu

Bez profilu

Ra

Káťo T.H.C. znamená přece Tisová-hardcore, nebo ty už snad neděláš na šichty na velýně v elektrárně?...Buhuhu

Bez profilu

katya

radku děkuji za přívlastek T.H.C. na fotce, co se člověk nedozví, když si prohlíží i detaily :-) máš to u mě schovaný i s úrokama

Bez profilu

Ra

Teď se Pepo čorujou trsátka, šňůry,přezůůůvky a svačiny..dema už neletěj..Mám jenom strach,aby nám ty mladý Růža v šatně neohrabával(-:b a Tonda aby je furt neposílal se džbánem pro pivo(-:b..jinak 4.5. v pátek v Přešticích v "HCNV" na koncertě!!! Slunce v uších

Bez profilu

pepa

Tak ne abyste těm mladým a začínajícím kapelám brali v šatnách z batohů demáče :-). Pak se nedivím hlasům , že punk je muzika na jedno brdo :-). Jinak ten důchod na pódiu je asi jediná světlá představa budoucnosti :-). A hned po koncertě si nás děti budou vyzvedávat :-)). Venku máme nádherně, není to Jarní song? :-)) Tak všem přeju opálený tváře. Pepa

1 2 3 4 5 68101316202530354044474951 52 53 54 55 56 57 58 59