3Brats - Názory | Bandzone.cz

3Brats punk-rock / Sokolov

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • The Distillers - cover s Lízou
    Nezařazeno
  • Medvědi - stará ruská s Lízou
    Nezařazeno

Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.

3Brats

Děkujeme klukům z Rattle Bucket za Battle Rocket a zázemí v Brně..další spolupráce je jistá(-:b ale až mi vrátíte ladičku(((-:b..Příborákům, Kopřivničákům, Valmezům, Zmijozelům.. taky děkujeme za pěknej festival a domácí pohodu-milujeme opouštět dům, ve kterým jsme spali s plně naloženýma batohama na zádech po lešení 3 patra. Majitel domu se nám trochu po festivalu někde zapomněl a my byli zamčený v jeho domě.Takže trochu Spidermani!!! Jo jo já na tý Moravě tu satva gunu-kvalitu dobra cítil a kluci mojí brokolicovou pomazánku taky ((-:b Ra

Bez profilu

Tonda 3brats

Ahoj moravo a zvláště Příbore.Opravdu jsme rádi že jsme si mohli zahrát u vás .Jste fakt v pohodě a super človíčci .Za ten krátký večer, plných pradních kapel, jsme potkali nové kamarády a tak doufám že se nám ozvou a rozjedeme nějakou družbu .Tak ještě jednou Příbore díííííííík.ps:jeslti někdo chcete objednat nějakou cívku nebo poťák tak objednávky přijímá Radůz :-))))))))))))

Bez profilu

Déňa

Hoj, byly ste fakt super na festaku v Pribore...

Bez profilu

Ra(3BRATS)

Dobrá práce Ostravo!! Jen tak směle dál!! Pozítří jsme v Příboře na fesťáku-neuvidíme se tam? Není to od Vás daleko...




















Bez profilu

pepa

Ahoj Radku, doufám, že setkání vyjde a uvidíme se. Placky potřebuju minimálně dvě, mám v plánu piercing bradavky a jazyka. Dovedeš si to představit, že kdykoliv otevřu pusu, vylezete vy?? :-). A to už nemluvím o bradavce, až mi jí bude žužlat nějaká prsatá dvacítka, tak si i vy přijdete na svý :-). No, nejsem já kámoš?? Tak Sluníčko, to taky není ta kapela, víš? Jo, a rozhodně si přinesu památník a posbíráš mi podpisy těch světoznámých muzikantúú, júú? :-)). Tak fest Basin fírer, yes ? :-)))))

3Brats

Čao Pepíno, trochu pozdě ale přec..až pojedeme 29.6. dopoledne na Basinfíru tak se doufám uvidíme aspoň na chvíli v Plzni a dáme řeč-máme placky tak hned jednu slavnostně dostaneš..slivovici ne, odznak víš?Tak zatím Sunshine-ne ta kapela víš? Ra+3B

Bez profilu

pepa

Čau Radku a kluci. Fotky jsou náhodou super :-). Růža tam vypadá jako Nick Barker a tobě s Tondou bych bez předložené občanky alkohol nenalil :-). Jak to děláte, že mládnete a krásníte? Ještě neregistrovaný Pepa

3Brats

Helou Doli,díky za první várku památečních fotek..o tom že akce byla fyzicky náročná svědčí i to,že tam z klukama vypadáme na 80 let- no hlavně já((-:b
Stenley a Punkhartííí jsme moc rádi, že přijedete do Příbora-těšíme se na vás a bude ještě nějakej post koncert třeba ve zkušebně pro skalní Valmez fans???(-:b Haribol&Transcendental peace!!! Raduz

Bez profilu

Stanley

Hey! Tak na ten Frojdův fest dovalíme určitě:-) to bude pohoda! Vezmu kluky z Ostravy a přijedem se podívat a pokecat! Zrovna nikde nehrajem takže to je fajn :-) těším se!!!!

1 2 3 4 5 681013162025303539424446 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59