Děkujeme klukům z Rattle Bucket za Battle Rocket a zázemí v Brně..další spolupráce je jistá(-:b ale až mi vrátíte ladičku(((-:b..Příborákům, Kopřivničákům, Valmezům, Zmijozelům.. taky děkujeme za pěknej festival a domácí pohodu-milujeme opouštět dům, ve kterým jsme spali s plně naloženýma batohama na zádech po lešení 3 patra. Majitel domu se nám trochu po festivalu někde zapomněl a my byli zamčený v jeho domě.Takže trochu Spidermani!!! Jo jo já na tý Moravě tu satva gunu-kvalitu dobra cítil a kluci mojí brokolicovou pomazánku taky ((-:b Ra





