Proč tak daleko..... :(
Roman ( Fan :Roman )
Pro Iraq : No To jo ale ne celej koncik :D jsme z toho mely,jenom to ze tam skakaly padaly na nas atd. :D Zitra se zase asi uvidime !!
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Pro Iraq : No To jo ale ne celej koncik :D jsme z toho mely,jenom to ze tam skakaly padaly na nas atd. :D Zitra se zase asi uvidime !!
kapela celkem dobrá :) pokud chcete profil na www.punk.cz tak se mi ozvete na e-mail spina[ZAVINAC]punk.cz
Proč tak daleko..... :(
Ahojky tak jakpak vam to pokracuje s domluvou??.....
Hoj kluci,včera jste byly fakt hustý,škoda že nemůžu v toho 25.ale jinak nářez:-))
Pro Roman:POGO k tomu patří,zapiš si to za uši.
čus kluci,včera jste se teda do toho opřeli.Bylo to skvělý příště jdu úrčo znova.
Cau hoši vcera to byl nasup a 25. jsme u vas zase tak cau. Mejtese a 25. prijdem s Lidusch a romanem
No Wow ! To byl Pěknej nářez !!-) Akorad ty Punkeři jak tam Pogovaly,tak jsme nic nevidely :-/ .!. Jinak Super !
At uz je pul 6ty !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Tak zítra teda se přijedu mrknout .) . To bude zase nášlup !-) Zítra Cawec