tak vela stastia:))
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
tak vela stastia:))
E.O.S.: o.k...ještě Vám napíšu něco intimního na mai(-:b..
jebik: na Slovensko pojedeme počítám někdy v říjnu do Martina a okolo na pozvání a výměnný a poznávací koncerty a pobyt(-:b s How?No!Cuc, tak snad se uvidíme a společně setkáme s našimi slovenskými fans..Díky Bohu dcery jsou fajn a dělají nám spoustu radostí a starostí-no děti a život..je to inspirace,motivace a výuka k zodpovědnosti a koncentraci sobectví(-:b
S pozdravy všem Raduz , Tonda a Růža ze 3B
hudba dost dobra, mohli by ste niekedy dojst do Blavy... a inak pekna galeria a RA máš zlaté dcery:)
ok !! Tak to řádně oslavíme - info časem !! Počítame s vama
E.O.S. díky za pozvání, rádi přijímáme a ten den mám zrovna 37. narozeniny(-:b takže by jsme si mohli připravit třeba cover "Starci na chmelu"..ještě se domluvíme, počítejte s námi! Jinak Sokolov 13.6.08 pro Vás platí..
Sara uncontrolled: díky, na death metal jste docela melodický..moc to neposlouchám, ale ta vaše kapela kapela má hlavu a patu a hlavně dost melodiky a dobrej kytarista takže fajn!!! Ať Vás to baví a máte hodně fans...
Ra&3B
ja vás teda pridám aj medzi tie spriaznené, vaša uncontrolled s bandou :)
hoya-ahoj chlapi !!! tak máme to !! 23.8 Stochov okr. Kladno jak jste na tom a tentokrát to doufam klapne !!! VODÁRNA FEST IV. OPEN AIR !! chceme aby jste nám přijeli zahrát !!
Nemate za co:) snad hej niekedy v Blave, vela uspechov, majte sa:)
noo viem ze prednedavnom zacala a drzim palce, nech ju to drzi aspon tak dlho ako mna :)
ale predsalen, dve basy v jednej kapele... co ja viem mozno raz v dalekej buducnosti z velikej nudy :D ak sa to bude dat stihat ... drzte sa ;)
Basomluvec zdraví obě basystky zo Slovenska...dejte to dohromady(-:b...Postmortalis asi v Martině a někde okolo poblíž..kdyžtak se pak ozvem,,,
Ra