Hola hey Pepíčku! Nechval dne před večerem(-:b, ale slibuju, že se pokusíme aby těch dalších cca 7 songů bylo minimálně stejně tak dobrejch jako ty úvodní 2 a s podobným nadpozemským nábojem((-:b.Přijeď do Sokáče na komunikééé..
Needlos veteranos-chlape, taky tě moc rád uvidím!!Jsem rád, že jsi taky nehodil kejtru do žita!!!Hraje Vám to dobře..
Pistolnice milá s andělsko-upířím půvabem..to víš, že se nám fuckticky po Stříbře a všech těch nadšených a dobrejch lidech stýská a piš si za ucho, že k vám ještě letos do konce podzimu dorazíme i kdyby na chleba nebylo!!!Kiss!!!-ta kapela
Zimbo-hele malej Jardo, ani nevíte o co jste přišly: lidi i s hosty přes 100!! Zázemí v šatně jak na Moravský svatbě 5, zvuk, akčnost,pogo lidí a nasazení kapel vysokostandartní, obě kapely přespávaly a domů se jim moc nechtělo-to víš šatna plná fanynek(-:bRůža prej ani druhej den neublink 12°(-:b. Skoro půlku věcí s náma odzpívala naše Elizadeatha, 2 songy si zaspíval stylem Rootu Růža a bicí rozžhavil Boky(ex-Etenal Fire, teď Temperamento),no a taky si s náma zahrál 2. kytaru ve čtyřech kouscích..no príma hitšaráda!!Budou fotos tak se mrkněte..někdy příště -slíbí si a v davu zmizí klííště...
Luceenko-pro tebe to platí stejně jako Pro Sex Pistoli s požehnáním Jarouše(-:b..a neboj až přijedem třeba na podzim k vám, tak už Růžu ani po tom Total Gymu nepoznáš-bude moc dělat reklamu na Kinder überaschung Suprise!!Pak si ho teprv ohudláš(to jsem jenom zvědavej co to je(-:b
Romane, jsme moc rádi, že se Vám u nás líbilo.Koncert se vám moc povedl!!Těšíme se někdy k vám...+mail
Barkasko, díííky mooč! Vidíte vy ostudy ze Stříbra jaká je Barkaska frajerka-pendluje mezi Plzní a Stříbrem a byla v Sokolvě na našem kocíku v Alfě..zase na brzkou schledanou!!!
A ještě jednou všem co přišli na Alfa Fest 22 a co s námá sdílej naše kumšty a všechno okolo!!!
Ra&3Braniboři