3Brats - Názory | Bandzone.cz

3Brats punk-rock / Sokolov

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • The Distillers - cover s Lízou
    Nezařazeno
  • Medvědi - stará ruská s Lízou
    Nezařazeno

Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.

Všéťa

Zdravim 3Brats...musim vám pochválit Sluneční Song. Takhle si jdu jednou konečně za krásnýho slunečnýho jarního dne domů, pustim kompa a tam na mě vyletí tahle pecka jako stvořená k mý náladě. Dost mě štve, že sem nedorazil na dva a dvacítku..chystal sem se tam, leč zákeřná angína mě přemohla a má touha spatřit vás k uzdravení nestačila.:P Alespoň, že se fest povedl (mé ucho zaslechlo, že prý byl jedním z nejlepších) Každopádně se mějte všici moc fanfárově, ať vám to hraje, pozdravujte všechny skokolováky a snad se brzy shledáme. Všéťa and Afekt SUX!!!

3Brats

Zimbo: 4% fanoušků..tam bylo taky dost neboj..no jinak chudák zanedbaná Luceenka..
Tak hold zkusím někdy v budoucnu vymyslet náhradu.Děláte mi jenom šedivý vlasy(-:b

Zimbo

radůz: no víš já z toho byl nešťastnej... jsem se ten večer chtěl hrozně opít... jsem byl moc smutnej a dokonce jsem přemejšlel o sebeubližování :D jináč to musíme vynahradit... já bych teda dal přednost šatně s pěknejma fanouškama :D

3Brats

S.Pistole: (-:b..čas uplyne jako voda a začneš i modrat, neboj(-:b..Kdo si počká ten se dočká a tpělivost jak víme Růžu přináší(-:b..opatruj se!
Ra z 3.B

Sex Pistole

Tak to je super ale už se nemůžůuuu dočkát protože vás děsně zbožňuju ... a já s andělsko-upířím půbavem... no vy mi jen lichotíte :D se budu červenat :D:D

3Brats

Hola hey Pepíčku! Nechval dne před večerem(-:b, ale slibuju, že se pokusíme aby těch dalších cca 7 songů bylo minimálně stejně tak dobrejch jako ty úvodní 2 a s podobným nadpozemským nábojem((-:b.Přijeď do Sokáče na komunikééé..
Needlos veteranos-chlape, taky tě moc rád uvidím!!Jsem rád, že jsi taky nehodil kejtru do žita!!!Hraje Vám to dobře..
Pistolnice milá s andělsko-upířím půvabem..to víš, že se nám fuckticky po Stříbře a všech těch nadšených a dobrejch lidech stýská a piš si za ucho, že k vám ještě letos do konce podzimu dorazíme i kdyby na chleba nebylo!!!Kiss!!!-ta kapela
Zimbo-hele malej Jardo, ani nevíte o co jste přišly: lidi i s hosty přes 100!! Zázemí v šatně jak na Moravský svatbě 5, zvuk, akčnost,pogo lidí a nasazení kapel vysokostandartní, obě kapely přespávaly a domů se jim moc nechtělo-to víš šatna plná fanynek(-:bRůža prej ani druhej den neublink 12°(-:b. Skoro půlku věcí s náma odzpívala naše Elizadeatha, 2 songy si zaspíval stylem Rootu Růža a bicí rozžhavil Boky(ex-Etenal Fire, teď Temperamento),no a taky si s náma zahrál 2. kytaru ve čtyřech kouscích..no príma hitšaráda!!Budou fotos tak se mrkněte..někdy příště -slíbí si a v davu zmizí klííště...
Luceenko-pro tebe to platí stejně jako Pro Sex Pistoli s požehnáním Jarouše(-:b..a neboj až přijedem třeba na podzim k vám, tak už Růžu ani po tom Total Gymu nepoznáš-bude moc dělat reklamu na Kinder überaschung Suprise!!Pak si ho teprv ohudláš(to jsem jenom zvědavej co to je(-:b
Romane, jsme moc rádi, že se Vám u nás líbilo.Koncert se vám moc povedl!!Těšíme se někdy k vám...+mail
Barkasko, díííky mooč! Vidíte vy ostudy ze Stříbra jaká je Barkaska frajerka-pendluje mezi Plzní a Stříbrem a byla v Sokolvě na našem kocíku v Alfě..zase na brzkou schledanou!!!
A ještě jednou všem co přišli na Alfa Fest 22 a co s námá sdílej naše kumšty a všechno okolo!!!
Ra&3Braniboři

Luceenka

Dobrý den.....ANO i mě faktiš mrzí, že sme nemohli přijet...pitíí...jídloo...hudbaa....Růůů žaa....ach jo...asi mam zlomený srdce. Sem se těšila že budu mít důvod proč dát Růžovi hudlana...:D:D Tak snad příště. Růžo všechno nej a dej tomu na prdej..:D Mějte se faaajn papaa

1 2 3 4 5 6 79111315 16 17 18 19 20 21 22 23 24 2527293235394347505355 56 57 58 59