Zdravim, skuste vypocut:) nech sa dari!
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Zdravim, skuste vypocut:) nech sa dari!
nemáte zač :) taky si to zasloužíte :)
nojo.. škoda, že jsi nedorazil.. byla docela prdel.. tak můžeš aspoň kouknout na pár fotek u nás na webu;-)
čaues, zdravím kámoše, konkurenci (Pedro ví :D)
doufám že se do toho Týniště nějak dostanu... naposled sem vás slyšel v Lucii... zatim čau
super pohodička :) ..gratulace
diky za pochvalu:-)
Zdar, Oto, hoď nás pak mezi ty spřízněný;)
Jeee maturita..no tak to budu držet mooooooc palce:o) škola je samozřejmě přednější, kluci jsou již pracanti a ja zas vysoko na škole, takže taky záhul, ale esli to výjde tak to bude fajne:o) Zatim Aloha
Aloha Tváři :o) Díky moc za pozitivní příspěvek..slovo spolupráce zní více než dobrodružně, jen je třeba ještě doplnit munici ať je to dobrodrůžo co nejkvalitnější..prozatím držím pěsti a budem se těšit..
Zdravím Chalani..koukám, že taky fušujete do stylu rokec popec..krásně Vám to zní..já bych pro Vás měla taky menší nadílku ze severomoravskýho redžionu..nedávno jsme v našem zkušebna-studiu dali jakžtakž dokupy věcičky,které jsme si hrávali jen na prubách..Pokud se najde čas, mrkněte, kritika vítána, ať se ví co zlepšit:o)Jinač mnoho zdaru,málo prasklých strun a mrtě fandů. www.bandzone.cz/nacuco Zdraví Gangess