Jéé, děkujeme, tak dej pozor na piliny :-) ....a přijď i na další koncerty:-)
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Jéé, děkujeme, tak dej pozor na piliny :-) ....a přijď i na další koncerty:-)
Kluci vy ste byli prostě báječný včera!!=) a moc děkuju za paličku..asi s ní teďka budu i spát..=D
už sem psala ŽITU..že nemám tenhle žánr vůbec ráda.. ale tak jako oni..musím neznalým pohledem soudit...že je to hezký..a to moc..nádhernej hlas ..nevím čí z vás :) přidávám no...ještě mě z hip hopu změníte :-/
Humr v Jezeře? Tak to fakt netušim:D. Jo a máte pěkný písničky:)...
no a mimochodem, ano teď už mám ty vlasy celkem krátkéé.. ale děkujji za chválu:P
Noo tedaaa.. pěkné písničkyy:P Chválím chváálíím.:-) jen tak dáál kluciii..
cawees klucíí :D
máte to sůůpr.. takže určo přidávam ;) :D
a jinak s tou fotkou xD .. heh. :D mno ;) :P
Možná se tam zajdu podívat:)
Vynikajcí hudba;):)
Hej tak já vám teda něco napíšu i když toho moc nenakecám:D jako super kluci...moc pěkný, jen ať se daří:-)