Zdravime 100dollu.. pridali sme si vas do spriazdnenych...nech to hraje :)
slide a lama
akoze ludia..co som vas pocul naposledy o dost ste sa zlepsili :)....drzim prsty :)))
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
akoze ludia..co som vas pocul naposledy o dost ste sa zlepsili :)....drzim prsty :)))
Zdravime 100dollu.. pridali sme si vas do spriazdnenych...nech to hraje :)
novy cadca punx? veghet :)
heh supa fotQaaaa xD xD
zdravim ludia ako všímam nová punkova kapelka v tke jea len tak dál
to miro:dik aj to je nazor ale pre tvoju inf od nirvany je tam az jedna pesnicka.ak mas nahravacie studio ozvi sa nech to ma kvalitu
ooommmgggg..hosi hosi..nie som ziadny borec Ujo hudobnik..ale mali ste pockat a potom vsetko spravit..nahravky otrasne!!!! a este ktomu od Nirvany.. blee.. hehe dajte si vlastne... a nahrajte to kvalitne... no nic drzte sa... 100dolla hop hop
Čawte ľudia! Ako? Takže už koncertujete? Sa na vás prídem pozrieť... Kdeže je to presne v tom Hlinenom?
Nazdar:D...tak sa mi zda ze tych tipkov na fotkach vsetkych do jedneho poznam:D
cawte hosiii ;-) precekoval som to tu :):) inak vy chcete aj nieco nahrat??? :-D dneska??? ty vole,...tak to neviem ale snaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaad ;-) majte sa....see you later...