100Dolla - Názory | Bandzone.cz

100Dolla punk-rock / Čadca

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • 1. Intro ( Lady Gaga & Beyonce - Telephone cover )
    Nezařazeno
  • 2. Naša noc
    Nezařazeno
  • 3. Nenávidím
    Nezařazeno
  • 4. Ohňostroj (hepsi1- tell me more cover)
    Nezařazeno
  • 5. Tá naša
    Nezařazeno
  • 6. Život
    Nezařazeno
  • 8. Hlasitosť
    Nezařazeno
  • 9. Čo tu máme my
    Nezařazeno
  • 10. Som boháč, som boh
    Nezařazeno

Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.

Koniec

hm no ajsen spravime nieco spolu ale chce to normalneho bubenika :D ani EMo ani naziEmo ani nic proste normalny bubenik :D

Koniec

chalani, spolocna skuska bola ,ako povedal Dano "mikromolekularny punk" :D..este vam asi obcas prideme dojebat skusku..:D.

Bez profilu

EON

pozdravy zo Skaliteho, moooooc fajny song hudba slova sicko dobre nekedy sa stavte u nas v amfiku trosku zapogujeme :P

Bez profilu

wia

heh taq čo k tej pesnicke dodat?..heh ze je prvaa aj na to vyzera aj ma taQy text..taQy povzbudzujuciD::D...ale kebyze to aj normalne pocujem je to skvele bo ja mam taQy styl rada..taqze len taQ dalej;)

Bez profilu

Kiwi

NO chlapci musim uznat ze vas prvy song sa vam fest zdaril...aj text aj hudba...lubi sa mi..az na tu kvlitku ze ? :DD ale neva...to sa doladi....drzim vam palce... :-))))))))))))

Bez profilu

OnQa

nhoo musim powedat se fakt se cool song...:) sa tesim na was konciQ:D dufam se sa nan dako dostanem:D a peto nezabudni na ten autogram:D ja to fakt myslim wazne:D inaQ dufam se coskoro dalsie good songy a then text(wies peto ;-) ) je festnyy:) se ironia 4ewer:D

Bez profilu

slide a lama

no, ona vyzera haluzne :P. Len ta kvalita