Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Blueberry F. folk-rock / Slaný

„VYŠLO NOVÉ CD "SLÁNSKÉ VÁNOČNÍ ZPÍVÁNÍ 2"“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

 • Z jedné strany chvojka (NEW CD 2015) 616 ×
 • Hallelujah (NEW CD 2015) 581 ×
 • Padá sníh (NEW CD 2015) 503 ×
 • Pochválen buď (NEW CD 2015) 430 ×
 • Šla Maria do ráje (NEW CD 2015) 398 ×
 • Vondráši, Matouši (NEW CD 2015) 345 ×
 • V jeslích dítě spinká (NEW CD 2015) 325 ×
 • Zpěv andělů 769 ×
 • Pastýři, nespěte 574 ×
 • Rolničky 647 ×
 • Den přeslavný 574 ×
 • Slyš chór 539 ×
 • Povězte nám pastuškové 508 ×
 • Růže 676 ×
 • Rychle bratři 478 ×
 • Tichá noc 500 ×
 • Štědrej večer nastal 449 ×
 • Štěstí, zdraví, pokoj svatý 412 ×
 • Vánoce 427 ×
 • Hle, hle, támhle v Betlémě 380 ×
 • Byla cesta, byla ušlapaná 376 ×
 • Bílé Vánoce 397 ×
 • Půjdem spolu do Betléma 389 ×
 • Purpura 389 ×
 • Veselé Vánoce 382 ×

Novinky

VÁNOČNÍ KONCERTY V ROCE 2017 ;-)

Upraveno:

Blíží se čas letošních Vánoc, tudíž je tu po roce opět naše SLÁNSKÉ VÁNOČNÍ ZPÍVÁNÍ a několik našich vánočních koncertů na nejrůznějších místech Slánska :-) Jestliže jsme vloni odehráli rekordní počet hraní, letos by tato hranice měla opět padnout. Čeká nás totiž celá jedenáctka prosincových vánočních koncertů.

Premiéra a generálka proběhne v neděli 3.12. v obci Královice u Slaného, kde vystoupíme na zdejší návsi na rozsvěcení vánočního stromečku. Od neděle 17.prosince budeme pak hrát až Vánoc každý den :-) V neděli 17.12. vystoupíme v Olovnici, tentokrát ve zdejším bývalém pivovaru, v pondělí 18.12. nás čeká koncert v kostele v Dolíně, v úterý  19.12. v kostele ve Mšeci a ve středu 20.12. v kostelíku v Tuřanech. Ve čtvrtek 21.12 máme na programu dopolední milé představení v divadle Slaný pro žáky 1.ZŠ Slaný a hned druhý den v pátek dopoledne 22.12. pro žáky 2.ZŠ Slaný. Ještě ten samý den večer koncertujeme v kostele v Hořešovicích a v sobotu 23.12. potom v kostele v Pozdni. No a konečně v neděli 24.12. od 14 hodin přijde na řadu náš hlavní koncert, čili jako už víc než dvacet let tradiční akce přímo na Štědrý den na slánském Masarykově náměstí. Rozlučku s letošní sezónou jsme potom naplánovali stejně jako vloni na pátek 29.12., kdy spolu s milými hosty zahrajeme písně vánoční i nevánoční v sále restaurace Hamburk ve Slaném, kde proběhne další ročník  Folkoledování ;-) Na všechna hraní se moc těšíme a stejně tak nás těší i letošní velký zájem. Budeme se těšit na viděnou a setkání s vámi, pokud se na nás na některou z akcí přijdete podívat, zazpívat si s námi a naladit se na tu správnou vánoční atmosféru ;-)

SLEDUJTE FACEBOOK NAŠEHO SLÁNSKÉHO VÁNOČNÍHO ZPÍVÁNÍ 

VEŠKERÉ INFO - FOTKY, REPORTY, VIDEA A DALŠÍ INFO O NÁS A OD NÁS ;-)


VÁNOČNÍ KONCERTY V ROCE 2016 ;-)

Upraveno:

Blíží se čas letošních Vánoc, tudíž je tu po roce opět naše SLÁNSKÉ VÁNOČNÍ ZPÍVÁNÍ a několik našich vánočních koncertů na nejrůznějších místech nejen Slánska :-) Jestliž jsme vloni odehráli rekordní počet hraní, letos by tato hranice měla opět padnout. Čeká nás totiž celá desítka prosincových vánočních koncertů.

Premiéra a generálka proběhne ve středu 14.12. v kostele v Dolíně,  abychom od soboty 18.prosince hráli až do Vánoc každý den :-) V neděli 18.12. vystoupíme v kulturním domě v Olovnici, v pondělí 19.12. nás čeká koncert v kostele ve Smečně, v úterý  20.12. potom dopolední milé představení v divadle Slaný pro žáky 1.ZŠ Slaný a hned druhý den, ve středu 20.12. pro žáky 2.ZŠ Slaný, ještě ten samý den večer koncert v kostele v Tuřanech, ve středu 22.12. koncert v kostele v Pozdni, ve čtvrtek 23.12. tradiční koncert v kostele v Hořešovicích a konečně v pátek 24.12. od 14 hodin náš hlavní koncert na Štědrý den na slánském Masarykově náměstí. Takovou rozlučku s letošní sezónou jsme potom naplánovali na pátek 30.12., kdy spolu s milými hosty zahrajeme písně vánoční i nevánoční ve slánském hudebním klubu Šantán. Na všechna hraní se moc těšíme a stejně tak nás těší i letošní velký zájem. Budeme se těšit na viděnou a setkání s vámi, pokud se na nás na některou z akcí přijdete podívat, zazpívat si s námi a naladit se na tu správnou vánoční atmosféru ;-)


UŽ MÁTE NAŠE NOVÉ CD "SLÁNSKÉ VÁNOČNÍ ZPÍVÁNÍ 2"? ;-)

V loňském roce jsme po třech letech od naší prvotiny nahráli volné pokračování našeho vánočního zpívání, CD s názvem SLÁNSKÉ VÁNOČNÍ ZPÍVÁNÍ 2 :-) Album obsahuje 17 písní, malou ochutnávku najdete zde na našem bandzone webu, CD si pak můžete pořídit ve Slaném v prodejně Hippo Star na Husově třídě, ostatní si ho mohou objednat ZDE a také ho lze pořídit na jakémkoliv koncertu skupiny Totální nasazení nebo Deratizéři - ti ho vozí s sebou :-) Všude stojí stejně 150,- Kč - pokud si ho objednáváte poštou, je třeba připočíst dobírku (90,- Kč). Jinak, vydržíte-li čekat, budeme jich pro vás mít dost na našich vánočních koncertech ;-) Věříme, že se vám naše nové CD bude líbit ;-)

SLEDUJTE FACEBOOK NAŠEHO SLÁNSKÉHO VÁNOČNÍHO ZPÍVÁNÍ 

VEŠKERÉ INFO - FOTKY, REPORTY, VIDEA A DALŠÍ INFO O NÁS A OD NÁS ;-)


NAŠE VÁNOČNÍ KONCERTY V ROCE 2015 S NOVÝM CD ;-)

Upraveno:

Blíží se čas letošních Vánoc, tudíž je tu po roce opět naše SLÁNSKÉ VÁNOČNÍ ZPÍVÁNÍ a několik našich vánočních koncertů na nejrůznějších místech nejen Slánska :-) Jestliž jsme vloni odehráli rekordní počet hraní, letos by tato hranice měla opět padnout. Začali jsme už listopadovým křtem nového CD (více v v novince níže) coby hosté slánských Deratizérů a akustického koncertu Totálního nasazení, který proběhl v sobotu 28.11. ve zcela zaplněném Městském divadle Slaný - foto TADY a venkovní akcí hned následující den, kdy jsme o první adventní neděli 29.11. odpoledne hráli a zpívali na slavnostním rozsvěcení vánočního stromku na náměstí TGM ve Smečně - foto ZDE.

Prosincových vánočních koncertů nás čeká šest, když od soboty 19.prosince hrajeme každý den :-) Takže tedy v sobotu 19.12. vystoupíme coby hosté unplugged koncertu Totálního nasazení v music clubu Vagon v Praze, v neděli 20.12. nás čeká tradiční koncert v kostele v Hořešovicích, v pondělí 21.12. potom dopolední milé představení pro žáky 1.ZŠ a 2.ZŠ Slaný v divadle Slaný aneb náš pětisetový program pro děti z prvního i druhého stupně, v úterý 22.12. koncert v kostele v Tuřanech, ve středu 23.12. koncert v kostele v Dolíně a konečně ve čtvrtek 24.12. náš hlavní koncert, kdy již podvacáté vystoupíme na Štědrý den na slánském Masarykově náměstí. Na všechna hraní se moc těšíme a stejně tak nás těší i letošní velký zájem. Budeme se těšit na viděnou a setkání s vámi, pokud se na nás na některou z akcí přijdete podívat, zazpívat si s námi a naladit se na tu správnou vánoční atmosféru ;-)


NAHRÁLI A VYDALI JSME NOVÉ CD "SLÁNSKÉ VÁNOČNÍ ZPÍVÁNÍ 2"

Po třech letech od naší prvotiny jsme nahráli volné pokračování našeho vánočního zpívání, CD s názvem SLÁNSKÉ VÁNOČNÍ ZPÍVÁNÍ 2 :-) Album obsahuje 17 písní, malou ochutnávku najdete zde na našem bandzone webu, CD si pak můžete pořídit ve Slaném v prodejně Hippo Star na Husově třídě, ostatní si ho mohou objednat ZDE a také ho lze pořídit na jakémkoliv koncertu skupiny Totální nasazení nebo Deratizéři - ti ho vozí s sebou :-) Všude stojí stejně 150,- Kč - pokud si ho objednáváte poštou, je třeba připočíst dobírku (90,- Kč). Jinak, vydržíte-li čekat, budeme jich pro vás mít dost na našich vánočních koncertech ;-) Věříme, že se vám naše nové CD bude líbit ;-)


SLEDUJTE FACEBOOK NAŠEHO SLÁNSKÉHO VÁNOČNÍHO ZPÍVÁNÍ 

VEŠKERÉ INFO - FOTKY, REPORTY, VIDEA A DALŠÍ INFO O NÁS A OD NÁS ;-)


Fanoušci: 17

Spřízněné kapely: 1

Podobné kapely

Statistika profilu

Návštěv dnes
2
Návštěv celkem
6 118
Poslechnuto skladeb
12 078
Profil registrován
24.11.2014