Totální nasazení

punk-rock / Slaný

„Nový singl v nový sestavě - TICHÁ VODA & KDO JSI“

Profilove foto

Player

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

 • Kdo jsi - NEW SONG 2014 10 966 × Stáhnout
 • Tichá voda - NEW SONG 2014 11 386 × Stáhnout
 • Nezapomeneme - CD OCELOVÍ PTÁCI (2013) 22 407 ×
 • Oceloví ptáci - CD OCELOVÍ PTÁCI (2013) 24 760 ×
 • Jezírkář - CD OCELOVÍ PTÁCI (2013) 16 702 ×
 • Tisíckrát - CD OCELOVÍ PTÁCI (2013) 7 439 ×
 • Mistr pohádkář - CD OCELOVÍ PTÁCI (2013) 9 022 ×
 • Number two - CD OCELOVÍ PTÁCI (2013) 4 508 ×
 • Backstage boys - CD OCELOVÍ PTÁCI (2013) 5 429 ×
 • Prokletý - CD OCELOVÍ PTÁCI (2013) 3 491 ×
 • Truhlářská (jednoakordový HC-metal song) - CD OCELOVÍ PTÁCI 11 718 ×
 • Reverend - CD CRAZY STORY 46 110 × Stáhnout
 • BalkanSka - CD CRAZY STORY 41 458 × Stáhnout
 • Samowar - CD CRAZY STORY 38 202 × Stáhnout
 • Drogovej dealer - CD CRAZY STORY 35 898 × Stáhnout
 • Mikulhash - CD CRAZY STORY 34 669 × Stáhnout
 • Kombicko - CD CRAZY STORY 29 961 × Stáhnout
 • Cow Show - CD CRAZY STORY 26 302 × Stáhnout
 • Hymna SK - CD CRAZY STORY 30 608 × Stáhnout
 • Australská 61 172 × Stáhnout
 • Černobílý svět 57 358 × Stáhnout
 • Nazi-Czech 16 119 × Stáhnout
 • Největší z nul - VERZE 2009 29 828 × Stáhnout
 • Nemluví-šeptají - VERZE 2009 26 691 × Stáhnout
 • Rozčarovaní 43 080 × Stáhnout
 • Recept na podzim 43 007 × Stáhnout

Profilové menu

<span class="menu-icon menu-icon-dashboard">Úvod</span>

Novinky

O VÍKEND POSLEDNÍ KONCERTY TOUR JARO 2014 ;-)

Upraveno:


Po skvělým velikonočním prodlouženým víkendu si tento týden už ve středu střihneme první letošní open air akci - viz. další novinka - info TU, čili 23.4. Praha-Strahov & fest SHOW 2014 se vstupem zdarma, abychom pak o víkendu odehráli poslední dvě klubovky našeho jarního turné. Čekají nás v pátek 25.4. Litoměřice & klub Baronka spolu s předskakujími Deratizéry - událost & info ZDE a v sobotu 26.4. Pelhřimov & klub Stará tiskárna - zde pořadí 1.Covers for Lovers, 2.Deratizéři a 3.naše maličkost - událost & info TADY ;-) Tak se těšíme, že se na posledních dvou koncertech našeho končícího TOUR JARO 2014 uvidíme ;-)

.

LAST MINUTE KONCERT - PRVNÍ OPEN AIR & VSTUP ZDARMA ;-)


Haló, haló, přátelé a kamarádi, na poslední chvíli (před cca dvěma týdny), tzn. skoro SUPER LAST MINUTE, přišla pozvánka na studentský fest SHOW 2014, který se koná v Praze pod širým nebem v areálu strahovských kolejí ve středu 23.4. ;-) Hrajeme jako hlavní kapela na závěr akce plný fůry dalších kapel i doprovodnýho programu v čase 20:45 až 22:00 hodin a co je taky dobrý - VSTUP JE ZDARMA A PIVO ZA DVACKU ;-) A pak že není ráj ;-) Více INFO na facebookový události -  info TADY ;-) NA BARVÁCH LÉTA LETOS NEJSME, TAK SI NÁS DORAŽTE POSLECHNOUT SEM ;-) ZDARMA ;-) Budeme se těšit na naše první letošní open air hraní a doufáme, že si to všichni užijeme ;-)

.

NOVÝ VIDEOKLIP SONGU "KDO JSI?" ;-)

Youtube Video T-iYEWBCTqkYoutube Video T-iYEWBCTqk

Přátelé a kamarádi, dovolte, abychom vám představili náš zbrusu nový videoklip k písni "KDO JSI?" - natočeno v lednu 2014 :-) Přejeme ostrý obraz, dobrý zvuk a příjemný pokoukání ;-)

.

JISTEBNICE TRADIČNĚ ÚPLNĚ NEJVÍC - MOC DĚKUJEME ;-)

Přátelé a kamarádi, Jistebnice se povedla na výbornou a dost možná, že i s hvězdičkou :-) Pan šéf KD a náš kamarád Sláva nadšeně hlásil 350 přítomných lidiček, kulturák byl plný a večírek famózní. Už The Fialky to tam nahrnuly a ukázaly, že jsou bezpochyby naší nejlepší punkovkou z tý mladší generace, skoromístní Peshata nepotřebují komentář, protože to tady prostě všichni milujou a když jsme šli na plac v jedenáct my, byl zcela plný pařplac natěšených punx i krásných dívek a bylo to neuvěřitelně mocný, jak všichni od začátku do konce vytrvale a neúnavně pařili, zpívali, pogovali, taktéž pódioví skokani se činili o sto šest, no prostě fantazie a fotoreport od našeho distraře Ládi budiž toho důkazem ;-) Ve finále pak vyvolaný přídavek a aby toho nebylo málo, tak ještě pak ještě jeden :-D Úžas, nadšení a ržání blahem :-) Pak ještě skvělí Covers for Lovers, kteří navzdory pokročilý hodině přitáhli diváky zpět do sálu a na konci přidávali do bezvědomí, až jim došly písně :-) Parádní večírek to byl a MOC DĚKUJEME VŠEM, CO DORAZILI - BYLI JSTE NEJLEPŠÍ! Jistebnice forever ;-)

.

BOMBA V OLOMOUCI - 1.SKUTEČNÁ HLÁŠENÁ ZA 24 LET HRANÍ  :-)


Přátelé a kamarádi, vždycky je někdy poprvý a nám se v sobotu stalo v Olomouci poprvý za tu dobu, co hrajeme, že do klubu zavolal nějakej idiot, že je tam bomba... :-/  No a zrovna takhle, když po půl devátý, lidičky příjemně chodí, v klubu už osmdesátka a další na cestě a před klubem, první kapelka, místní Session, začínají hrát, my pohoda v šatně, pivko a srandičky a najednou tam vtrhne policie a vyžene nás i všechny návštěvníky z budovy... My všechno uvnitř a nevíme, co se bude dít, tak se čeká než z Přerova přijede pyrotechnik se psem, pak se to prohlíží a po víc jak dvou hodinách se začíná zase hrát. Jenže když před klubem stojí mezitím několik policejních vozidel s majáky a kordón policistů a klub je obehnaný páskou, to spíš odradí další, co přicházejí, navíc nikdo nic neví, jak dlouho to bude trvat a ani, jestli se bude vůbec hrát... Dost lidiček čekání nevydrží a tak když policejní akce skončí a bomba se nenajde, Session pokračují, Cookies mezitím ruší svý vystoupení kvůli časový prodlevě a my tak začínáme hrát až chvíli před půlnocí. Díky všem těm okolnostem zůstává něco přes sto věrných, kteří ty víc jak dvě hodiny vydrželi čekat - RESPEKT NEJVĚTŠÍ, KAMARÁDI a klobouk dolů. Samotný hraní pak naprosto super, parádní atmoška i zvuk, desítky punx pogují jak o život, jen v obrovském S-cube se ta stovka a něco trochu ztrácí... Nicméně pohoda a všichni se baví, my hrajeme dlouho a předlouho a dvakrát přidáváme, až pak po půl druhý po přehrání úplně komplet repertoáru končíme. Parádní koncík, škoda, že byl narušen nějakým zamindrákovaným debilním idiotem :-/ MOC DĚKUJEME VŠEM, CO VYDRŽELI ČEKAT A ZASE NĚKDY NA VIDĚNOU V OLOMOUCI ;-) Věříme, že i příště to bude BOMBA ;-)

.

YES, PÍSEK, PARÁDA - MOC DĚKUJEME ;-)


Přátelé a kamarádi, páteční Písek nezklamal a Pod čarou opět supééér a fantastický hraní před fantastickým publikem ;-) Jako zkraje to vypadalo s návštěvou všelijak - navíc je náš oblíbený klub nově upravený a nyní ještě rozlehlejší, ale když jsme začali hrát stanulo všech těch víc jak sto dvacet lidiček přímo před námi a bylo to parádní - viz.fotoreport, který hovoří za vše ;-) Navzdory tomu, že strunná sekce nebyla ve svý kůži, neboť Karlosse od rána docela dost bolel zub (noční pražská pohotovost po návratu do Prahy to jistila) a Sváťa se před odjezdem ze Slanýho skutálel ze schodů a jen Franky byl Franky ;-) , jsme si to všichni náramně užili a dle ohlasů fans i oni :-) Vyvolaný přídavky a letošní Láďův rekord v prodeji totálního textilu, kdy jsme byli skoro vykoupeni, byly parádní tečkou na závěr :-) DĚKUJEME PÍSEK - UVIDÍME SE ZASE ZA ROK ;-)

.

VELIKONOČNÍ PRÁZDNINY & PRODLOUŽENÝ VÍKEND ;-)

Po skvělých koncertech v pražským Rock Café a Pardubicích nás čeká prodloužený víkend během velikonočních prázdnin a tři hraní ;-) V pátek 18.4. je na programu Písek a Divadlo Pod čarou, kde spolu s námi vystoupí strakoničtí Wait For a brněnští The Rest a kde my hrajeme jako třetí na závěr - víc info v události ZDE. V sobotu 19.4. máme v plánu Olomouc a S-cube a tady s námi a před námi zahrají přerovští Cookies - více v události TADY. No a konečně v neděli 20.4. jedeme do Jistebnice a zdejšího KD, kde od osmi začnou The Fialky, po nich Peshata, od cca půl jedenáctý pak my a po nás ještě Covers for Lovers - další informace v události TU. Takže to je tak v kostce vše a my se na vás v Písku, Olomouci a Jistebnici nehorázně těšíme ;-)

.

FANTAZIE V PARDUBICÍCH - DĚKUJEME ;-)


Přátelé a kamarádi, my čekali, že Pardubice budou jako vždycky úžasný, ale včerejšeknaprosto předčil naše očekávání, byla to fantazie a mazec největší a my MOC A MOC DĚKUJEME za famózní atmošku a vůbec všechno, nádhera to byla - viz. fotoreport očima distraře Ládi ;-) Do Žluťáku dorazilo přes tři sta lidiček, pořádající Pavel a kluci z Volantů to měli jako vždy skvěle ošéfovaný a samotný hraní to byl masakr - plný sál, který pařil, tančil, pogoval a zpíval a my, jak měli jen tu necelou hoďku, jsme to tam hrnuli o sto šest a o život (na tom pódiu pokrytým rozlitými pivy :-D) a i tak jsme stihli odehrát (snad) vše zásadní a ještě dát dva vyvolaný a vyskandovaný přídavky, no prostě úžas :-) Nejvěrnější fans a ultras pak ještě musel pod pódiem uklidňovat Sváťa, nebo ovace nebraly konců ;-) Ještě jednou DÍKY MOC vám všem a samozřejmě taky pořádajícím Volantům za pozvání ;-) Tak zase někdy příště PARDUBICÉÉÉ ;-)

.

MAZEC V ROCK CAFÉ - MOC DÍKY ZA PODPORU, KAMARÁDI ;-)


Páteční hraní v Praze bylo parádní a my všem, kteří dorazili a podpořili tím NEKUPUJ.ADOPTUJ strašně moc děkujeme ;-) Myslíme, že se to celkově hodně povedlo :-) Sice jsme naše tajně kýžený tříkilčo nedali, přeci jen akcí bylo teď dost a my při domlouvání termínu gentlemansky ustoupili Dilemmě s N.V.Ú., abychom se trefili do termínu SPS v Modrý vopici a hrát proti nejlepší český punkový kapele je sakra těžký, nicméně finální dvě stě sedmdesátka přítomných byla hodně pěkná a pro zvířátka zbyde dost ;-) Skvělý Sitňan se zhostil nevděčný role předskokanů na výbornou, pak Deráči s ex-členkou Kolí rozpařili sál a přidávali a když jsme pak hráli my, bylo to úžasný :-) Ostatně jako vždy zde ;-) Tanečky, pogo, sbory, ovace mocný, premiéra klipu a křest, který provedli herci v klipu Lucy, Petr a Filip, ve finále dvojitý přídavek, prostě SUPER VEČER a ještě jednou a dotřetice DÍKY ZA NĚJ ;-)

.

PREMIÉRA KLIPU "KDO JSI?" UŽ 14.4. NA FAJNROCK TV

Přátelé a kamarádi, takže vězte, že po premiéře, projekci a křtu na koncertě v pátek v Rock Café proběhne PREMIÉRA TELEVIZNÍ a to na FAJNROCK TV - v PONDĚLÍ 14.4. od 19 HODIN ;-) Více info ZDE ;-) Tak se dívejte :-) No a co se týká premiéry na netu, proběhne už v úterý 15.4. ;-)

.

V PÁTEK PRAŽSKÝ ROCK CAFÉ & SOBOTA PARDUBICE


Po prvním volným dubnovým víkendu budeme hrát po zbytek měsíce jako o život a začínáme už v pátek 11.4. v Praze v Rock Café na benefičním koncertu pro NEKUPUJ.ADOPTUJ! - viz. níže, kde s námi vystoupí slovenští kamarádi Sitňan a Deratizéři - hrajeme na závěr, tzn. cca od půl jedenáctý, facebooková událost: ZDE, abychom se pak v sobotu zúčastnili tradičního výročního koncertu kámošů z kapely Volant, čili 12.4. - Pardubice & Žlutý pes, kde dále kromě oslavenců vystoupí SPS, VPR, Mixle v pixle a Není zač - událost TADY, my hrajeme cca od půl desátý po SPS, před Volanty ;-) Tak doufáme, kamarádi, že se taky chystáte do Prahy nebo do Pardubic a že se v pátek nebo v sobotu uvidíme ;-) Těšíme se :-)

.

20 000 FANS NA FACEBOOKU - DĚKUJEME MOC ;-)SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK & DENNĚ 1-2 NOVINKY O NÁS A OD NÁS -  www.facebook.com/totaci  ;-)

.

BŘEZNOVÉ ČÍSLO ČASOPISU HELPMUSIC PÍŠE I O NÁS ;-)

 

SVÁŤOVÁ DERATIZAČNÍ "BLUDIČKA OBLUDIČKA" JAKO KLIP ;-)

Youtube Video O2kBmhhYbbwYoutube Video O2kBmhhYbbw

Už to bude 15 let, co si Sváťa založil jako druhý projekt partičku Deratizéři, aby si uspokojoval svý folkový touhy a netahal nám to do Totáčů ;-) :-D Ostatně právě z Deráčů k nám přišel i současný bicmen Franky ;-) A v neděli přestavili naši bratři a sestry z Deráčů svůj nový klip na jednu z jejich nejznámějších a nejhezčích písniček "O BLUDIČCE OBLUDIČCE" :-) A co že to má společnýho s náma? No Sváťa vymyslel text, muziku, aranže a celý námět včetně výpravy, kostýmu a realizace, navíc tam hraje akustickou i elektrickou kytaru, Franky to bubnuje a zpěvačka Martina, která zde onu krásnou slánskou Obludičku hraje, nám hostovala se zpěvem, ságem, flétnou a klavírem na dvou CD ;-) Navíc to točil "náš dvorní" režisér Pája Junek ;-) A je moc hezká, co říkáte? ;-)


Zobrazit všechny novinky »

Poslední názory

Zobrazit všechny názory »

Nejbližší koncert

Zobrazit všechny koncerty »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »