Totální nasazení

punk-rock / Slaný

„Nový singl v nový sestavě - TICHÁ VODA & KDO JSI“

Profilove foto

Player

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

 • Kdo jsi - NEW SONG 2014 10 629 × Stáhnout
 • Tichá voda - NEW SONG 2014 11 133 × Stáhnout
 • Nezapomeneme - CD OCELOVÍ PTÁCI (2013) 22 183 ×
 • Oceloví ptáci - CD OCELOVÍ PTÁCI (2013) 24 542 ×
 • Jezírkář - CD OCELOVÍ PTÁCI (2013) 16 516 ×
 • Tisíckrát - CD OCELOVÍ PTÁCI (2013) 7 274 ×
 • Mistr pohádkář - CD OCELOVÍ PTÁCI (2013) 8 880 ×
 • Number two - CD OCELOVÍ PTÁCI (2013) 4 372 ×
 • Backstage boys - CD OCELOVÍ PTÁCI (2013) 5 303 ×
 • Prokletý - CD OCELOVÍ PTÁCI (2013) 3 372 ×
 • Truhlářská (jednoakordový HC-metal song) - CD OCELOVÍ PTÁCI 11 612 ×
 • Reverend - CD CRAZY STORY 45 975 × Stáhnout
 • BalkanSka - CD CRAZY STORY 41 315 × Stáhnout
 • Samowar - CD CRAZY STORY 38 076 × Stáhnout
 • Drogovej dealer - CD CRAZY STORY 35 779 × Stáhnout
 • Mikulhash - CD CRAZY STORY 34 561 × Stáhnout
 • Kombicko - CD CRAZY STORY 29 859 × Stáhnout
 • Cow Show - CD CRAZY STORY 26 212 × Stáhnout
 • Hymna SK - CD CRAZY STORY 30 518 × Stáhnout
 • Australská 61 062 × Stáhnout
 • Černobílý svět 57 230 × Stáhnout
 • Nazi-Czech 16 012 × Stáhnout
 • Největší z nul - VERZE 2009 29 739 × Stáhnout
 • Nemluví-šeptají - VERZE 2009 26 607 × Stáhnout
 • Rozčarovaní 43 006 × Stáhnout
 • Recept na podzim 42 927 × Stáhnout

Profilové menu

<span class="menu-icon menu-icon-dashboard">Úvod</span>

Novinky

NOVÝ VIDEOKLIP SONGU "KDO JSI?" ;-)

Upraveno:

Youtube Video T-iYEWBCTqkYoutube Video T-iYEWBCTqk

Přátelé a kamarádi, dovolte, abychom vám představili náš zbrusu nový videoklip k písni "KDO JSI?" - natočeno v lednu 2014 ;-) Přejeme ostrý obraz, dobrý zvuk a příjemný pokoukání  ;-)

.

VELIKONOČNÍ PRÁZDNINY & PRODLOUŽENÝ VÍKEND ;-)

Po skvělých koncertech v pražským Rock Café a Pardubicích nás čeká prodloužený víkend během velikonočních prázdnin a tři hraní ;-) V pátek 18.4. je na programu Písek a Divadlo Pod čarou, kde spolu s námi vystoupí strakoničtí Wait For a brněnští The Rest a kde my hrajeme jako třetí na závěr - víc info v události ZDE. V sobotu 19.4. máme v plánu Olomouc a S-cube a tady s námi a před námi zahrají přerovští Cookies - více v události TADY. No a konečně v neděli 20.4. jedeme do Jistebnice a zdejšího KD, kde od osmi začnou The Fialky, po nich Peshata, od cca půl jedenáctý pak my a po nás ještě Covers for Lovers - další informace v události TU. Takže to je tak v kostce vše a my se na vás v Písku, Olomouci a Jistebnici nehorázně těšíme ;-)

.

FANTAZIE V PARDUBICÍCH - DĚKUJEME ;-)


Přátelé a kamarádi, my čekali, že Pardubice budou jako vždycky úžasný, ale včerejšeknaprosto předčil naše očekávání, byla to fantazie a mazec největší a my MOC A MOC DĚKUJEME za famózní atmošku a vůbec všechno, nádhera to byla - viz. fotoreport očima distraře Ládi ;-) Do Žluťáku dorazilo přes tři sta lidiček, pořádající Pavel a kluci z Volantů to měli jako vždy skvěle ošéfovaný a samotný hraní to byl masakr - plný sál, který pařil, tančil, pogoval a zpíval a my, jak měli jen tu necelou hoďku, jsme to tam hrnuli o sto šest a o život (na tom pódiu pokrytým rozlitými pivy :-D) a i tak jsme stihli odehrát (snad) vše zásadní a ještě dát dva vyvolaný a vyskandovaný přídavky, no prostě úžas :-) Nejvěrnější fans a ultras pak ještě musel pod pódiem uklidňovat Sváťa, nebo ovace nebraly konců ;-) Ještě jednou DÍKY MOC vám všem a samozřejmě taky pořádajícím Volantům za pozvání ;-) Tak zase někdy příště PARDUBICÉÉÉ ;-)

.

MAZEC V ROCK CAFÉ - MOC DÍKY ZA PODPORU, KAMARÁDI ;-)


Páteční hraní v Praze bylo parádní a my všem, kteří dorazili a podpořili tím NEKUPUJ.ADOPTUJ strašně moc děkujeme ;-) Myslíme, že se to celkově hodně povedlo :-) Sice jsme naše tajně kýžený tříkilčo nedali, přeci jen akcí bylo teď dost a my při domlouvání termínu gentlemansky ustoupili Dilemmě s N.V.Ú., abychom se trefili do termínu SPS v Modrý vopici a hrát proti nejlepší český punkový kapele je sakra těžký, nicméně finální dvě stě sedmdesátka přítomných byla hodně pěkná a pro zvířátka zbyde dost ;-) Skvělý Sitňan se zhostil nevděčný role předskokanů na výbornou, pak Deráči s ex-členkou Kolí rozpařili sál a přidávali a když jsme pak hráli my, bylo to úžasný :-) Ostatně jako vždy zde ;-) Tanečky, pogo, sbory, ovace mocný, premiéra klipu a křest, který provedli herci v klipu Lucy, Petr a Filip, ve finále dvojitý přídavek, prostě SUPER VEČER a ještě jednou a dotřetice DÍKY ZA NĚJ ;-)

.

PREMIÉRA KLIPU "KDO JSI?" UŽ 14.4. NA FAJNROCK TV

Přátelé a kamarádi, takže vězte, že po premiéře, projekci a křtu na koncertě v pátek v Rock Café proběhne PREMIÉRA TELEVIZNÍ a to na FAJNROCK TV - v PONDĚLÍ 14.4. od 19 HODIN ;-) Více info ZDE ;-) Tak se dívejte :-) No a co se týká premiéry na netu, proběhne už v úterý 15.4. ;-)

.

V PÁTEK PRAŽSKÝ ROCK CAFÉ & SOBOTA PARDUBICE


Po prvním volným dubnovým víkendu budeme hrát po zbytek měsíce jako o život a začínáme už v pátek 11.4. v Praze v Rock Café na benefičním koncertu pro NEKUPUJ.ADOPTUJ! - viz. níže, kde s námi vystoupí slovenští kamarádi Sitňan a Deratizéři - hrajeme na závěr, tzn. cca od půl jedenáctý, facebooková událost: ZDE, abychom se pak v sobotu zúčastnili tradičního výročního koncertu kámošů z kapely Volant, čili 12.4. - Pardubice & Žlutý pes, kde dále kromě oslavenců vystoupí SPS, VPR, Mixle v pixle a Není zač - událost TADY, my hrajeme cca od půl desátý po SPS, před Volanty ;-) Tak doufáme, kamarádi, že se taky chystáte do Prahy nebo do Pardubic a že se v pátek nebo v sobotu uvidíme ;-) Těšíme se :-)

.

20 000 FANS NA FACEBOOKU - DĚKUJEME MOC ;-)SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK & DENNĚ 1-2 NOVINKY O NÁS A OD NÁS -  www.facebook.com/totaci  ;-)

.

BŘEZNOVÉ ČÍSLO ČASOPISU HELPMUSIC PÍŠE I O NÁS ;-)

 

SVÁŤOVÁ DERATIZAČNÍ "BLUDIČKA OBLUDIČKA" JAKO KLIP ;-)

Youtube Video O2kBmhhYbbwYoutube Video O2kBmhhYbbw

Už to bude 15 let, co si Sváťa založil jako druhý projekt partičku Deratizéři, aby si uspokojoval svý folkový touhy a netahal nám to do Totáčů ;-) :-D Ostatně právě z Deráčů k nám přišel i současný bicmen Franky ;-) A v neděli přestavili naši bratři a sestry z Deráčů svůj nový klip na jednu z jejich nejznámějších a nejhezčích písniček "O BLUDIČCE OBLUDIČCE" :-) A co že to má společnýho s náma? No Sváťa vymyslel text, muziku, aranže a celý námět včetně výpravy, kostýmu a realizace, navíc tam hraje akustickou i elektrickou kytaru, Franky to bubnuje a zpěvačka Martina, která zde onu krásnou slánskou Obludičku hraje, nám hostovala se zpěvem, ságem, flétnou a klavírem na dvou CD ;-) Navíc to točil "náš dvorní" režisér Pája Junek ;-) A je moc hezká, co říkáte? ;-)


Zobrazit všechny novinky »

Poslední názory

Zobrazit všechny názory »

Nejbližší koncert

Zobrazit všechny koncerty »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »