Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Deratizéři folk-punk / Slaný

„NOVÝ POHÁDKOVÝ KLIP "TLUSTEJ NETOPÝR"“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

V DUBNU NAŠE DERATIZAČNÍ POHÁDKY NA ČT DÉČKO ;-)

Upraveno:

V lednu si nás Česká televize pozvala do dětské TV stanice ČT DÉČKO a pořad, pro který jsme předtáčeli čtyři naše písničky, coby pohádkový klipy pro děti, se jmenuje PLANETA YÓ, cyklus pak LÍZIN JUKEBOX :-) Písně O BLUDIČCE OBLUDIČCE, O LUDMILOVI, O MLUVÍCÍ ŽÁBĚ a HASTRMANSKÁ by měly běžet v dubnu, v termínech 5.4.,12.4.,19.4.  a 26.4. vždy od 17:40 hodin, časem pak budou v archívu pořadu a my na ně dáme odkazy. Více info na našem deratizačním facebooku ;-)


AKTUALIZOVANÝ ROZPIS KONCERTŮ

Přinášíme aktualizovaný rozpis, kdy a kde bychom měli letos od února do května vystoupit :-) Není toho, pravda, nějak extrémně moc, ale aspoň něco - ono to ostatně ani jinak moc nejde, když Sváťa s Frankym hrají s TN jako o život ;-) Budeme se na vás těšit ;-)


KDO JEŠTĚ NEMÁ A KDE SE DÁ KOUPIT NAŠE DVD & CD? ;-)

Přátelé a kamarádi, pokud byste toužili po našem novém nosiči, albu 15 LET DERATIZOVÁNÍ, kde se nachází DVD v plný palbě 1 hodina 50 minut komplet záznam včetně mluvenýho slova, místy i vtipnýho :-D a CD bez keců, kde sype v super atmošce jeden energický deratizační flák za druhým v záznamu délky 1 hodina 15 minut, můžete si ho koupit:
1) NA JAKÝMKOLIV KONCERTĚ TOTÁLNÍHO NASAZENÍ
2) SLAŇÁCI V PRODEJNĚ HIPPO STAR - HUSOVA ULICE
3) V NAŠEM WEBOVÉM SHOPU NA http://www.totaci.net/byznys_new/?281%2Cdvd-cd-15-let-deratizovani
Všude stojí 150,- Kč (přes web plus 90,- Kč dobírka, čili tam si klidně ještě objednejte něco dalšího, ať se to řádně vyplatí ;-) ) a abyste nekupovali zajíce v pytli, přinášíme malou ochutnávku, song FOLK, FOLK, FOLK ;-)

Youtube Video OxNuO3X8l_sYoutube Video OxNuO3X8l_s


NOVÁ DERATIZAČNÍ POHÁDKA - KLIP TLUSTEJ NETOPÝR ;-)

Youtube Video FGmQBkj-iUUYoutube Video FGmQBkj-iUU

Bylo, nebylo a za vlády císařpána žil na Slánské hoře vzácný druh velkého netopýra. Byl hodný, zvyklý na lidi a Červená Karkulka, která chodila okolo jeho jeskyně, kde přebýval, se vždy ráda stavila na návštěvu. Chráněný netopýr však nedal spát dvěma zdejším zlým myslivcům, a tak se jednoho dne vypravili na Slánskou horu, aby tlustého netopýra ulovili. Ke smůle obou myslivců se však vydali na lov tlustého netopýra zrovna v době, kdy šla Červená Karkulka přes Slánskou horu za svojí babičkou...  A jak to dopadlo? Inu, podívejte se ;-) P.S. Song TLUSTEJ NETOPÝR je volně ke stažení zde na našem deratizačním bandzone ;-)


NOVÁ DERATIZAČNÍ HRA  - KLIP SONGU HVĚZDY ;-)

Youtube Video D8ArfnKCbnYYoutube Video D8ArfnKCbnY

V létě 2015 jsme natočili v nahrávacím studiu Hostivař kromě Tlustýho netopýra ještě jeden song, když jsme oprášili víc jak deset let starou píseň HVĚZDY :-) A tak nám na ní Müro Chaloupka natočil (ještě toho léta) takovýhle pěkný klip ;-) Aneb když Deratizéři hrají hard´n´heavy ;-)


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

Maftík

Nechystáte se někdy na severní moravu, ideálně do Ostravy? :-)

Zobrazit všechny názory »