Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Tomáš Oliva classical music-ambient / Přerov

„Nabízím své služby skladatele pro vaše projekty :)“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Přechod na Soundcloud

Upraveno:

Zdravím lidi,

vzhledem k tomu, že bandzone je, co se týče poslechu mé hudby, relativně mrtvé, tak oficiálně začínám postovat svou hudbu na Soundcloud.

Kdo máte účet, sledujte mne a poslouchejte mou hudbu tam. Komentujte skladby, komunikujte klidně i více se mnou. Sdělujte mi vaše návrhy, neboť já neskládám pro sebe, ale pro vás, pro lidi! Bandzone samozřejmě budu aktualizovat stále, ale nebudu ho už považovat za svůj hlavní skladatelský profil.

Nově je možné zakoupit si mou hudbu na: 

https://tomasolivamusic.bandcamp.com/


Poslechněte si i dvě nové skladby - Lucy a Rampage 

 


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

Anna Wolfgang Havranová

Smím být upřímná? Máš to pěkné, to nemůžu popřít. Má to atmosféru a zvuk je perfektní. Ale jinak je to naprosto o ničem. Plyne si to samo pro sebe, chybí tomu nějaký vrchol. Můžeš namítat, že já o hudbě nemůžu nic vědět, když se jí věnuji ani ne dva roky (což je mimochodem častý argument mých odpůrců), ale je to prostě můj názor. Doufám jen, že mě tady za to nikdo nezlynčuje. Ale abych řekla také něco pozitivního na závěr, tak ten valčík má docela potenciál.

Tomáš Oliva

Kači, pokud mi napíšeš mail, můžu ti poslat akorát MIDI a z toho už si to můžeš sama nějak vyvodit. Nicméně jsem v té době skládal tak, že se s tím žádný editor not nedokáže poprat a já sám se v té mé skladbě taky nedokážu perfektně zorientovat...:D

Zobrazit všechny názory »