Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

The.Switch rock-crossover / Praha

„Kam Vedou Naše Kroky - nový videoklip ze Seattlu!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Náš nový singl s klipem je venku!

Pražská stálice the.switch vypouští do světa první singl k novému albu, který nazvali “Kam Vedou Naše Kroky”. Text písně, který se dotýká tématu životní cesty a toho, kam až může člověka zavést, velmi příhodně koresponduje s tím, v čem všem je letošní podzim pro kapelu přelomový.

Kapela nejen že po 10 letech vydává nové LP (poslední plnohodnotné album Svit vyšlo v květnu 2006), ale navíc letošní září slaví již 20 let své existence.

Za poslední roky došlo v kapele k několika zásadním změnám. Kromě nového bubeníka Pavla Němce (ex Momma Knows Best) a přibrání druhého kytaristy Jana TJ Tučka, přišel na scénu i nový textař - básník Tomáš Tajchner. S těmito změnami se objevila příležitost rozšířit obzory a objevit nové přístupy, které mají dopad na charakter prezentace, pojetí textů a celkový zvuk kapely.

Proces vniku letošní desky, která hrdě definuje nové the.switch, tyto nedávné vlivy dokonale reflektuje. Album odletěli v polovině letošního dubna nahrát do Seattlu do Robert Lang Studios, kde se po předchozích nekolikaletých přípravách zrodilo 12 skladeb.

Komplex Robert Lang Studios, kde se nahrávalo, v minulosti navštívila tak zvučná jména, jako např. Nirvana, Macklemore, Foo Fighters, R.E.M., nebo Norma Jean. 
Studio vybral k nahrávání sám producent alba John Goodmanson, kterého kapela oslovila kvůli jeho skvělé práci na albech kapel (hed) P.E., Matchbook Romance, Blonde Redhead, Hanson, Wu-Tang Clan, Aiden, Los Campesinos!, a mnoho dalších.

Díky úspěšné HitHit kampani si s sebou kluci mohli vzít i přátelský dvoučlenný štáb složený z režiséra Adama Vopičky a kameramana Marcela Beneše, kteří umožnili vznik jedinečného dokumentu, jenž zachycuje celý proces.

Youtube Video uAkp--_0DkMYoutube Video uAkp--_0DkM

Nová, zatím bezejmenná, deska je před finálním odhalením. Světlo světa spatří až před listopadovou tour, na které se the.switch ukáží po boku skvělé kapely Smrtislav.


Zobrazit všechny novinky »

Nejbližší koncert

Zobrazit všechny koncerty »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

rocky balboa


Bez profilu

Ahoj zdraví vás metalový fanda z Mostu. Tuhle hudbu moc nemusím. Narazil jsem na vás náhodou. Hudba je taková zajímavá, ale vůbec mně nenabíjí. Fakt nic moc a ten zpěv a vůbec texty jsou shit. Rocky Bakboa z Mostu

Zobrazit všechny názory »