Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Deather Muž / Bruntál

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Playlist je prázdný :(

Fanoušek Deather si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Blog

Na prosinec 2016 a leden 2017

Na prosinec 2016 a leden 2017:

Už nějaký čas je venku LP Antigod, Fatality a každou chvíli vyjde přelomová edice v tom našem státě Tortharry ke 25 letům kapely, kde jsem dělal jen front cover. Pak jsem nakreslil vlajky pro kapelu Pergamen. Kung-fu, ale co se chystá? Booklet pro Apathy Again a kompletní práce od focení, obalu až po bookelt pro kapelu Soul Massacre. Tohle CD vyjde pod Pařátem. Je mi líto, ale letos ode mne nečekejte kalendář, není na to čas. Děkuji za pochopení.

Deather

Zobrazit všechny články »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

koloss

Drazí fanoušci.
Minulý rok jsme touto dobou měli čerstvě za sebou náš první koncert (Kolosseance), na který dorazilo skoro 140 hlav. Rok se s rokem sešel a my jsme si pro vás připravili další díl - 17.12. se společně s námi budou snažit zničit vaše sluchovody tyto skvělé kapely: death/grindoví Perfecitizen, stone/rock/HC King Keporkak a grind/HC Agressive Tyrants. Tato naše veselice započne úderem půl osmé, opět ve Zkušebnách Praha v music klubu Jižák. Vstupné za 100 Kč (výstupné nezapočítáno:-). Tak vás všechny srdečně zveme a budeme se těšit, že nás přijdete podpořit!!!
Koloss

Zobrazit všechny názory