Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Malignant Tumour crust-rock'n'roll / Ostrava

„má víc jak dvacetpět let“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

FAJNÉ TO BYLO

Tak jarní dvojtour je za námi!!! Ve zdraví a pohodě jsme přežili skvělé slovenské tažení s našimi bratry ČAD a mladičkými, nadějnými thrashery ACID FORCE. Bylo Vás na každém koncertě opravdu hodně a my jsme si to parádně užili!!! Určitě budeme moc vzpomínat a výsledek tohoto tour je domluva mezi námi a ČAD na společnou split nahrávku a několik nabídek na další slovenské štace!!!
Druhé tour, OBSCEBNE EXTREME WARM UP TOUR 2018, které jsme absolvovali ve 20. let staré sestavě se taky vyvedlo na výbornou a my jsme si pěkně nostalgicky společně s  borci z AHUMADO GRANUJO zavzpomínali na staré doby. Ti kdo na akcích byli, mohli zavzpomínat taky, kdo nebyli, mají smůlu!!! Nebude se opakovat!!!
Doufáme, že jste si to užili stejně jako my, všem děkujeme za podporu a pomalu nám začínají letní festivaly a na několika se taky ukážeme...kde, to najdete v sekci koncerty!!!

Zobrazit všechny novinky »

Nejbližší koncert

Zobrazit všechny koncerty »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

Kolis

Chlapi boží, vaše klipy Full Throttle a Earthshaker nás bavili celou dobu ve studiu spolu s Jackem D.:-)...Album “Metalista” taky dobrý, krásné rock´n ´roll!!! Držím palce na tour, snad vás někdy zažiji i live! Má to koule. Kolega Lemmy by z vás měl radost! Zdar, Kolis

Zobrazit všechny názory »