Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Rosa Nocturna metal-symphonic / Brno

„Třetí album Za hradbami času je venku“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Třetí album Za hradbami času je venku

Upraveno:

Přátelé, třetí deska Za Hradbami času je venku! Byla to dřina a byla to zábava. Velké díky všem, kteří se na albu jakkoliv podíleli a přispěli k jeho vzniku. Bylo vás hodně a velmi si vaší spolupráce cením. I těch, kteří na albu nebudou přímo slyšet nebo vidět.

CD si můžete koupit na našem e-shopu: http://www.rosanocturna.cz/shop.html, objednat mailem kapela@rosanocturna.cz nebo osobně.

Zároveň oznamuji, že hledám muzikanty pro obnovení sestavy. A to bubeníka, kytaristu a basáka. Více podrobnější info nelezneš zde: http://www.rosanocturna.cz/news.html

Hosté na albu:

Sledovat nás můžete i na našem Facebooku.

Youtube Video CFopDwLzAxIYoutube Video CFopDwLzAxI

Youtube Video vSe-uJSBW5EYoutube Video vSe-uJSBW5E


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

bluejamie65

EEEehm, vaše hudba je skvělá a vokál v předhozeném klipu slabší povahy mezi chlapy sráží do kolen. Moc děkuju za zážitek, který jsem u českých sympho/gotic/metalových kapel ještě nikdy neměl. Vyladění klipu do nálady gotického románu je pak rána do palice, ze které jsem se probíral celé hodiny, abych si ho pak hrál znova a znova...... v tmách na pobřeží, v tmách, na plochém pobřeží, kde nikdo nepřistál: pro svou Lhostejnost, či spíš pro svůj Strach?

Zobrazit všechny názory »