Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Czech It alternative-pop / Týnec nad Sázavou

„Kupte si naše album Find Your Way“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Všem našim fanouškům

Hudbou žijeme a naše kapela je něco, co nás ohromně baví. Moc bychom si přáli, aby bavila vás stejně tak jako nás a hlavně aby přinášela pořád to, co má – úsměvy na tvářích. Jeden z členů kapely Charlie Straight kdysi řekl, že mít kapelu je jako mít vážný vztah. Jen je to mezi více lidmi. Každý vztah je potřeba opečovávat, a tak jsme to dělali i celých pět let my. Jenže čas plyne a lidé se mění. V jednu chvíli jsme si uvědomili, že ve třech stojíme na jedné cestě, zatímco Romča se ocitl na druhé. A tak se naše „hudební cesta“ rozdělila. Kráčíme dál po té naší a Romča zase po té své. Ale i když už není členem Czech It, zůstává pořád naším kamarádem, i když se to nemusí zdát. Ze srdce ti přejeme hodně štěstí, Romčo.

A jak něco končí, něco jiného zase začíná. Rádi bychom přivítali do naší kapely violoncellistku Jiťu Pallovou. Z nové tvorby jsme nadšení, těšíme se na první společné koncerty a doufáme, že se budete těšit s námi :)

 L+D+R+J


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

Lena


Bez profilu

Hlas zpěvačky i styl hudby mi připomíná Avril Lavigne. Moc hezké :)

Vacek

Moc příjemná oddychovka. Jenom jestli chcete pokračovat anglicky (a třeba i zaujmout v zahraničí), sehnal bych si, být vámi někoho, kdo vám napíše text, kterej není jenom opakování obratů slyšenejch xkrát někde jinde, nahrubo splácaných dohromady. Stejně tak bych si dal pozor na výslovnost, protože pak vám prostě "něco říká, že list" apod.

Kdyby se mi vaše muzika nelíbila, tak mi nestojíte za to k tomu něco psát. Slečna má příjemnej hlas, rytmika šlape, myslím, že když vychytáte texty, výslovnost a možná do toho kytarista začne (může to být i mixem, naživo jsem vás neviděl a hodlám to změnit) víc řezat, budete skvělí.

Hodně štěstí.

Gabčík

Díky za včerejší vystoupení ve Vagonu! Byli jste skvělí, tak snad zase někdy! :) Toad in the Stone

Zobrazit všechny názory »