Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Czech It alternative-pop / Týnec nad Sázavou

„Benešov, Konopiště- 12.8.“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

1 2 3 4 5 6 79111315 16 17 18 19


Všem našim fanouškům

Hudbou žijeme a naše kapela je něco, co nás ohromně baví. Moc bychom si přáli, aby bavila vás stejně tak jako nás a hlavně aby přinášela pořád to, co má – úsměvy na tvářích. Jeden z členů kapely Charlie Straight kdysi řekl, že mít kapelu je jako mít vážný vztah. Jen je to mezi více lidmi. Každý vztah je potřeba opečovávat, a tak jsme to dělali i celých pět let my. Jenže čas plyne a lidé se mění. V jednu chvíli jsme si uvědomili, že ve třech stojíme na jedné cestě, zatímco Romča se ocitl na druhé. A tak se naše „hudební cesta“ rozdělila. Kráčíme dál po té naší a Romča zase po té své. Ale i když už není členem Czech It, zůstává pořád naším kamarádem, i když se to nemusí zdát. Ze srdce ti přejeme hodně štěstí, Romčo.

A jak něco končí, něco jiného zase začíná. Rádi bychom přivítali do naší kapely violoncellistku Jiťu Pallovou. Z nové tvorby jsme nadšení, těšíme se na první společné koncerty a doufáme, že se budete těšit s námi :)

 L+D+R+J


1 2 3 4 5 6 79111315 16 17 18 19