Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Bonsai č. 3 folk-acoustic / České Budějovice

„Podpořte nás při vydání nového CD na Startovači“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Křest CD + oslava 18. narozenin kapely

Bude to malý krok v životě lidstva, ale milník v životě bonsajním. Den D nastane v pátek 18. listopadu 2016. Pokřtíme naše nové CD Z dlouhých poutí, ze kterého se tučně radujeme. Dorazí i většina hostů, kteří nám desku pomáhali šperkovat. Zvučit bude Karel Dřínek, dorazí i autor bookletu, sochař Michal Trpák, ten přislíbil, že sál zajímavě dozdobí. Je to teprve naše druhá „řadová” deska, pročež si to hodláme užít. Je nám ctí, že album pokřtí Karel Stralczynský, bratr Františka Stralczynského, klíčové osobnosti původní Bonsaie.

Ještě o něco větším milníkem je pro Bonsai č. 3 fakt, že koncem podzimu oslaví 18. narozeniny. Budeme plnoletí! Na oslavu přijedou a přiletí (z Anglie a dalších cizokrajů) skoro všichni, kteří naši rostlinu pomáhali za ty roky zalévat. Všechny tři zpěvačky, obě cellistky, čtyři kytaristé včetně Mauglího z Epydemye a lucemburského Jiříka, oba moravští bongisté, všichni tři basáci. Chceme zahrát co nejvíc písniček, které jsme za těch 18 let zpívali a které jsme ještě nezapomněli. Prolnou se všechny čtyři sestavy Bonsaie, v jeden moment zahrají na menzovních kachličkách tři violoncella naráz. Ve finále zazpívá dohromady 20 lidí, možná i víc.

Podrobnosti na našem webu.


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

Bonsai č.3


Bez profilu

Ahoj Tadeáši, taková slova, to se až červenáme, děkujeme moc. Potkat se můžeme třeba v létě, kdy budeme hrát na několika festivalech a akcích, seznam zveřejníme během května. A určitě Tě rovnou zveme na křest nové desky, který bude na podzim v Českých Budějovicích. Zatím nás můžeš podpořit na portálu Startovač https://www.startovac.cz/projekty/nove… kde shámíme podporu na vydání nové desky. Ještě jednou děkujeme! Za Bonsai č.3 Vašek

Tadeáš Spitzer

Můj bratr vás poslouchal, když studoval na Jihočeské univerzitě. Našel jsem vaše alba Historka i Rozpad kolonií v jeho noťasu a nadchla mě vaše hudba. Její čistota, upřímnost i genialita. Děkuji vám a bylo by mi ctí se s Vámi někdy setkat i zahrát :-))

Bonsai č.3


Bez profilu

Ahoj Reny, díky moc za pochvalu. Jsme rádi, že nás někdo takhle pozorně poslouchal. Tak se třeba potkáme někde jinde, odkud vlastně jsi? Na podzim/zimu chystáme novou desku, tak s ní třeba přijedeme i někam poblíž Tvé domoviny:)

Zobrazit všechny názory »