Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Bonsai č. 3 folk-acoustic / České Budějovice

„Podpořte nás při vydání nového CD na Startovači“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Konec pauzy, jedééém!

Tak jsme to zase rozjeli. Odchody, návraty, nová sestava, nové písně, nové koncerty, oslava 20 let fungování...bude toho tenhle rok požehnaně. Takže se těště. A na co se můžete těšit nejdřív? Třeba 3. 3. v Českých Budějovicích na oblastním kole Porty!


Zobrazit všechny novinky »

Nejbližší koncert

Zobrazit všechny koncerty »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

Bonsai č.3


Bez profilu

Ahoj Tadeáši, taková slova, to se až červenáme, děkujeme moc. Potkat se můžeme třeba v létě, kdy budeme hrát na několika festivalech a akcích, seznam zveřejníme během května. A určitě Tě rovnou zveme na křest nové desky, který bude na podzim v Českých Budějovicích. Zatím nás můžeš podpořit na portálu Startovač https://www.startovac.cz/projekty/nove… kde shámíme podporu na vydání nové desky. Ještě jednou děkujeme! Za Bonsai č.3 Vašek

Tadeáš Spitzer

Můj bratr vás poslouchal, když studoval na Jihočeské univerzitě. Našel jsem vaše alba Historka i Rozpad kolonií v jeho noťasu a nadchla mě vaše hudba. Její čistota, upřímnost i genialita. Děkuji vám a bylo by mi ctí se s Vámi někdy setkat i zahrát :-))

Bonsai č.3


Bez profilu

Ahoj Reny, díky moc za pochvalu. Jsme rádi, že nás někdo takhle pozorně poslouchal. Tak se třeba potkáme někde jinde, odkud vlastně jsi? Na podzim/zimu chystáme novou desku, tak s ní třeba přijedeme i někam poblíž Tvé domoviny:)

Zobrazit všechny názory »