Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

WWW Neurobeat experimental-electronica / Praha

„WWW Neurobeat - práce na nové desce“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • STÁT 0 ×
  • POD NEBEM NEBE 269 ×
  • Beyond the Sea - cover pro film RINO 2 097 ×
  • 01 - Auto (Atomová včela - 2013)- Atomová včela (2013) 18 503 ×
  • 03 - Sněhurka (Atomová včela - 2013)- Atomová včela (2013) 14 053 ×
  • 05 - Ne (Atomová včela - 2013)- Atomová včela (2013) 12 419 ×
  • 09 - Procházka (Atomová včela - 2013)- Atomová včela (2013) 1 314 ×
  • 06 - Máj (Atomová včela - 2013)- Atomová včela (2013) 10 625 ×
  • 15 - Kleště (Atomová včela - 2013)- Atomová včela (2013) 8 437 ×
  • 16 - Na dostřel (Atomová včela - 2013)- Atomová včela (2013) 7 646 ×

Novinky

!!! WWW NEUROBEAT - nový SINGL rovnou s KLIPEM - "STÁT" !!!

Youtube Video Kd6lC14gy4cYoutube Video Kd6lC14gy4c

WWW po letech představují nový videoklip. Dočkáme se desky?

Hlavní zneklidňující otázkou, která nás po shlédnutí nového klipu hudebního uskupení WWW Neurobeat napadne je, zda je skladba Stát výletem do minulosti či snad do naší budoucnosti….

Kongeniální klip, který natočil Jan Hajdelak Husták přesně vystihuje atmosféru hudby – Ondřej Anděra a texu – Lubomír Typlt, dvojice autorů WWW. Překvapí nás kontrast zašlé betonové monumentality samoúčelných staveb postavených na vrcholcích hor tak, aby byly vidět z nížin, stejně jako se ve středověku hrady tyčily nad podzámčím a poddaní k nim byli nuceni vzhlížet celý svůj život s posvátnou úctou.

Betonová monstra jsou kulisou pro choreografii skupiny tanečnic, které si vybraly tento cíl svého výletu snad jen proto, aby se jejich pohyb vyladil s přesností metronomu do rytmu skladby Stát.

Lidská figura kontrastuje s betonovou monumentalitou. Odosobnělost tanečnic až do posledních taktů skladby podtrhuje punčocha přes obličej. Výraz tváří se slije pod tkaninou k formě ne nepodobné právě betonovým sochám. Až na konci klipu si tanečnice strhává masku a nechá vítr aby si pohrával s jejími vlasy. Je čas jít pryč. Bude se stmívat. Siluety postav mizí v krajině, ale obava z betonových monster nadále setrvává.

Skladba Stát je v pořadí druhým singlem z alba, které WWW chystají už na září tohoto roku.

Ondřej Anděra ke klipu:

“S radostí vám představujeme náš nový klip ke skladbě Stát, který vznikl díky napojení se a nadšenectví umělce Jana Hajdeláka Hustáka. Novinkou pro naše hudební zkoumání je pro tuto skladbu například použití devíti/osminového taktu, který je jinak typický pro tradiční tureckou hudbu. Dále mohu prozradit, že na novém albu se momentálně intenzivně pracuje a vyjde v září tohoto roku a to též na vinylu. Spolupráci na vzniku coveru k albu přislíbili tito spříznění umělci: Miro Polách, Adam Štech, Lubomír Typlt, Krištof Kintera, Ivan Pinkava. Toť zatím vše, zůstaňte naladěni..”

Jan Hajdelak Husták *1983
Vizuální umělec, ekologický aktivista a cestovatel. Studoval v ateliérech Grafického designu, Animace a Nových Médií na Umělecké Fakultě Ostravské University a Scénografii na Norwegian Theatre Academy. Je členem divadelního kolektivu T.I.T.S., landartové jednotky Artmillitia a kreativního dua Zuccotti/Husták. Ve své samostatné tvorbě se věnuje převážně interaktivním instalacím.

Obrazový materiál pro videoklip tracku "Stát" od WWW vznikl během roadtripu (2015) po zapomenutých monumentech (spomenik) v bývalé Jugoslávii a Bulharsku.

 

 


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

Hynek "Rambousek" Rosenbaum


Bez profilu

Než jsem slyšel vaši muziku se skvělými texty, tak jsem si myslel, že jsem převážně rocker a metalista.... Jen tak dál, jste skvělý a nedám na Vás dopustit...

ladysr2

Sice jsou z jiného ranku, ale takovej zásah na komoru jsem naposledy dostal při úplně prvním setkání (osudovém setkání) s tvorbou Psích vojáků. A s vámi to mám stejné.
Poslech vaší hudby a textů je pro mě neopakovatelný zážitek. protože každý další poslech vaší tvorby ve mě rezonuje jinak. Čili nejde vstoupit dvakrát do stejné řeky, protože podruhé to už není stejná řeka.
A nové věci moc potěšili. Těším se na září.

Zobrazit všechny názory »