Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

WWW Neurobeat experimental-electronica / Praha

„WWW Neurobeat - práce na nové desce“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • POD NEBEM NEBE 162 ×
  • Beyond the Sea - cover pro film RINO 2 026 ×
  • 01 - Auto (Atomová včela - 2013) 18 418 ×
  • 03 - Sněhurka (Atomová včela - 2013) 13 994 ×
  • 05 - Ne (Atomová včela - 2013) 12 359 ×
  • 09 - Procházka (Atomová včela - 2013) 1 264 ×
  • 06 - Máj (Atomová včela - 2013) 10 582 ×
  • 15 - Kleště (Atomová včela - 2013) 8 399 ×
  • 16 - Na dostřel (Atomová včela - 2013) 7 613 ×

Novinky

1 2 3 4 5 6 79111315171921 22 23 24 25 26

!!! WWW NEUROBEAT - nový SINGL rovnou s KLIPEM - "STÁT" !!!

Youtube Video Kd6lC14gy4cYoutube Video Kd6lC14gy4c

WWW po letech představují nový videoklip. Dočkáme se desky?

Hlavní zneklidňující otázkou, která nás po shlédnutí nového klipu hudebního uskupení WWW Neurobeat napadne je, zda je skladba Stát výletem do minulosti či snad do naší budoucnosti….

Kongeniální klip, který natočil Jan Hajdelak Husták přesně vystihuje atmosféru hudby – Ondřej Anděra a texu – Lubomír Typlt, dvojice autorů WWW. Překvapí nás kontrast zašlé betonové monumentality samoúčelných staveb postavených na vrcholcích hor tak, aby byly vidět z nížin, stejně jako se ve středověku hrady tyčily nad podzámčím a poddaní k nim byli nuceni vzhlížet celý svůj život s posvátnou úctou.

Betonová monstra jsou kulisou pro choreografii skupiny tanečnic, které si vybraly tento cíl svého výletu snad jen proto, aby se jejich pohyb vyladil s přesností metronomu do rytmu skladby Stát.

Lidská figura kontrastuje s betonovou monumentalitou. Odosobnělost tanečnic až do posledních taktů skladby podtrhuje punčocha přes obličej. Výraz tváří se slije pod tkaninou k formě ne nepodobné právě betonovým sochám. Až na konci klipu si tanečnice strhává masku a nechá vítr aby si pohrával s jejími vlasy. Je čas jít pryč. Bude se stmívat. Siluety postav mizí v krajině, ale obava z betonových monster nadále setrvává.

Skladba Stát je v pořadí druhým singlem z alba, které WWW chystají už na září tohoto roku.

Ondřej Anděra ke klipu:

“S radostí vám představujeme náš nový klip ke skladbě Stát, který vznikl díky napojení se a nadšenectví umělce Jana Hajdeláka Hustáka. Novinkou pro naše hudební zkoumání je pro tuto skladbu například použití devíti/osminového taktu, který je jinak typický pro tradiční tureckou hudbu. Dále mohu prozradit, že na novém albu se momentálně intenzivně pracuje a vyjde v září tohoto roku a to též na vinylu. Spolupráci na vzniku coveru k albu přislíbili tito spříznění umělci: Miro Polách, Adam Štech, Lubomír Typlt, Krištof Kintera, Ivan Pinkava. Toť zatím vše, zůstaňte naladěni..”

Jan Hajdelak Husták *1983
Vizuální umělec, ekologický aktivista a cestovatel. Studoval v ateliérech Grafického designu, Animace a Nových Médií na Umělecké Fakultě Ostravské University a Scénografii na Norwegian Theatre Academy. Je členem divadelního kolektivu T.I.T.S., landartové jednotky Artmillitia a kreativního dua Zuccotti/Husták. Ve své samostatné tvorbě se věnuje převážně interaktivním instalacím.

Obrazový materiál pro videoklip tracku "Stát" od WWW vznikl během roadtripu (2015) po zapomenutých monumentech (spomenik) v bývalé Jugoslávii a Bulharsku.

 

 Desirée Dawson - Wild Heart (Sifon and WWW NEUROBEAT remix)

Vážení sou-kmenovci v hudbě - vstoupil jsem (Sifon z WWW Neurobeat) do další remixové soutěžě (Desirée Dawson - Wild Heart) - narazil jsem na ní náhodou na FB - líbil se mi originál skladby - kondičně jsem si to zkusil - tedy - podpořit můj remix - kritizovat - srovnat s ostatními remixy - vytvořit vlastní - můžete zde:

https://skiomusic.com/sifon-and-www-neurobeat/desiree-dawson-wild-heart-sifon-and-www-neurobeat-remix


1 2 3 4 5 6 79111315171921 22 23 24 25 26