Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

VEvývoji! ska-punk / Mladá Boleslav

„26.8.2017 Jablonecké slavnosti piva!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

oNNa a re-master uploaded!

Ahoj bandzoňáci!

Do přehrávače jsme právě nahráli novou skaldbu oNNa, která je třetím singlem letošního roku. Užijte si ji se vším všudy!

Youtube Video BH8jfOwvRXIYoutube Video BH8jfOwvRXI

Spolu se skladbou oNNa přidáváme i re-masterované verze skladeb Cílová stanice a Rozbijem Rock'n'roll. To je tak, když jsme nedočkaví a šijeme to horkou jehlou. Užijte si to, pište a komentujte, lajkujte a sdílejte! 


Zobrazit všechny novinky »

Nejbližší koncert

Zobrazit všechny koncerty »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

VEvývoji!

Už se nám zdálo hloupé v komentářích mít jako poslední příspěvek Babylonovu exkluzivní nabídku, proto přidáváme taky svůj koment. Pro ty, kteří ještě Bandzone profil - ať už fanouškovský, tak kapelní - udržují, přidáváme pár informací o tom, co se u nás v uplynulých letech a měsících dělo...

Jak možná víte, kapela VEvývoji! v květnu roku 2014 upadla do dlouhého a hlubokého spánku právě proto, aby se na apríla o 3 léta později vrátila ještě silnější, než předtím. Aktuálně dokončuje novou desku, z níž můžete v přehrávači poslechnout několikero vydaných a opět i re-masterovaných skladeb (byli jsme se zveřejněním tradičně dost nedočkaví) :-).

Už zase brázdíme čechy, moravu, slezsko a dokonce i Maďarsko, Slovensko, Rakousko a Německo...takže zavítejte porovnat co bylo a co bude! :-)

Zobrazit všechny názory »