Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

The Scoffers grunge / Liberec

„LEGENDARY AMERICAN SEATLLE GRUNGE BY THE SCOFFERS“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Členové

Nástrojové obsazení: Baskytara, Doprovodný zpěv
Nástrojové obsazení: Kytara, Doprovodný zpěv
Nástrojové obsazení: Zpěv, Kytara

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Tomáš „Pospy“ Pospíšil Lev salónů, frontman, bohém a po Krakonošovi nejvousatější člověk ze severu Čech. Má tolik kytar, že před jeho domem pravidelně stávkují Greenpeace a házejí mu biocihly do oken – Pospy je však poctivě recykluje – hází jim je zpět. Když nepomohou biocihly, zahajují protestující často hladovku. A tu se projeví pravá Pospyho tvář – je totiž světově vyhlášeným léčitelem vegetarianismu a hladovění obecně. Bůčkem přecpaní zelení mírotvorci pak kapitulují a za zvuku zpěvné Tomášovy kytary se šourají jeden po druhém pryč. Jo a kdyby se vám zdála barva jeho hlasu podobná jednomu známému grungeovému zpěvákovi, tak je to pravda. Skutečně má hlas podobný. Komu? O tom se přou lidé už od začátku THE SCOFFERS. V naší kapele převládá názor, že jeho hlas je nejvíce podobný Barrymu Gibbovi z BeeGees trochu líznutý Tinou Turner.

 Ondra Prchal alias „Černá mamba“ Patrně nejhladovější člen kapely. Má neuvěřitelně efektivní trávicí trakt, k čemuž jistě přispívá i fakt, že si po velkém jídle tře pupík mokrou žínkou. Zvláštní na tom je, že nás všechny nutí se na to dívat. V THE SCOFFERS předčí všechny velikostí svého pedalboardu. Dokonce k němu publikoval v malém nákladu i precizně vyvedenou mapku v měřítku 1:50.000 za což sklidil ocenění Klubu Českých Turistů – bohužel se nám ale stává, že se nám po stagi během koncertů potulují různí trampové, skauti a podobně. Tady vidíte, jak jsou mapy nebezpečná věc. Dále dbá o zdravý životní styl všech členů kapely tím, že má zároveň i nejtěžší aparát. Od té doby se všem členům zvětšily obvody bicepsů, kterými se pak chlubí personálu klubů, fanynkám i náhodným kolemjdoucím. Je nanejvýš jasné, že jejich rozpačité úsměvy znamenají čirý obdiv. A bubeníkovi se dokonce z neustálého přenášení této zvukově-posilovací bedýnky udělali asi tři chlupy na hrudníku. I on má neustálou potřebu je všude možně ukazovat. Bubeníkova přítelkyně mu od té doby neřekne jinak, než „chlapáku“.

 Vojta Růzha Jeho největším snem je mít buldozer a provádět s ním nejrůznější rozsáhlé stavební (respektive bourací) úpravy. Obvykle celých menších městeček a vesnic. Je asi největším glosátorem a průpovídkářem kapely. Mezi humoristy je znám pro své umění si počkat. Pokud ho ale náhodou někdo s vtipem předběhne, jednoduše ten vtip vezme a vrátí jej povýšen do úplně jiného levelu jeho tvůrci zpět. Miluje svou kočku. Jeho kočka ho taky miluje. Vroucně. Vojta kromě jiného i dobře rozumí dřevu. Proto perfektně zvládá komunikaci uvnitř kapely. Má nejvýše posazené struny ze všech baskytar ve střední Evropě, což mu umožňuje být se svým nástrojem zcela flexibilní – za pomoci ručně vyrobených šípů chodívá s basou po zkouškách na lov drobné lesní zvěře, za teplých a slunečných dní pak na ní v mírném vánku suší koberce a povlečení. Na basu má futrál od staré sniperské pušky. Straší tím zejména pražské policisty v době příjezdu významných zahraničních politiků a diplomatů. V CPZ se pak ještě dlouho směje, jak že to strážce zákona pěkně převezl.

 Tomáš Hájíček - Mr. Mlátička sází surovej ale zato žiletkově přesnej Groove!
 Jeho úder je tak silný, že si náš kytarista Vítek mění brejle každé dvě skladby.

Vítek Příkaský – Služebně nejmladší člen kapely, věkově nejstarší a tedy nejmoudřejší a nejchytřejší. Znalec dobrého jídla. Píše neskutečně dlouhé emaily. Emaily proto, že kdyby musel zprávy psát na papír, zcela by zvrátil rovnováhu v dřevařském průmyslu. Je nepřímo zodpovědný za nutnost všech internetových providerů zvýšit rychlosti připojení, hlavně na Liberecku. Má rád omlácené kytary. Podle frontmana je to člen s největším pozadím, Vítek se ale domnívá, že frontman zřejmě někde omylem požil dávku metanolu a neslouží mu správně zrak. Dlouho přemýšlel, jak by mu mohl zrak vyléčit, nakonec dospěl k názoru, že čerstvě useknutá koňská hlava v jeho posteli bude vhodným lékem. Je členem KPZ - neboli Klubu Přátel Zvířat, což koliduje s jeho aktivitami v CN – tedy Cosa nostra. Jakožto člen KNT - Klubu Nepřátel Turistů je obvykle první, kdo se vypořádává s jedinci, kteří chodí Ondrovi s mapkou v ruce po pedalboardu.

Ráďa Stand – Zvukař, poeta a znalec botaniky. Stará se o to, aby zvukové vlny proudily správným směrem. Na vrub mu jde taková nepříjemnost, kdy se jeho chybou už párkrát stalo, že přehodil v napájení fázi a aparatura začala z místnosti zvuk vysávat. Návštěvníky těchto koncertů to dost děsilo, protože nebylo slyšet vlastního slova. Je zvláštní, že tento úkaz se děje většinou i na koncertech, kdy má fázi prokazatelně správně. Kapela ho navíc podezřívá, že tablet, který používá ke zvučení, vůbec ke zvučení vlastně nepoužívá a hraje si na něm hry či sleduje seriály, případně dohání zanedbanou četbu e-mailů od Vítka. Tuto domněnku se však nikdy nepodařilo prokázat.

Klárka Císařová – Manažerka. Náš mimohudební boss. Do doby před managerováním THE SCOFFERS neměla žádné psychické ani fyzické problémy. THE SCOFFERS popírají jakoukoli souvislost s její náhlou nespavostí a silnými tiky do uší. Její tiky do uší jsou ale skvělou záminkou k tomu jí zvát za dusných letních dní na různé terásky a zahrádky. Všude, kde je ona, je takový zvláštně příjemný vánek. Kromě toho je hodná, starostlivá, umí komunikovat se Zdendou a dokonce vaří na našich soustředěních. Jako manažerka je nesmlouvavá a už ožebračila několik hudebních pořadatelů. Negativním jevem této taktiky je, že nám tím neustále ubývá míst, kde bychom mohli hrát. Za své vyjednávací úspěchy vděčí silikonové kabelce – vidina jejího získání je pro ní neustálou motivací.

 

Bio a historie

Kontakt:
Jakékoliv osobní dotazy,připomínky,návrhy (!!!) pište nebo volejte přímo nám:

Mail:  klara.cisar@gmail.com

GSM: +420 605 338 452

Stageplan ke stazení zde

Odehrané akce:

2011
14.1. - Experimentální studio - Reichenberg - J4F + Exil 51

11.3. - Lidové sady, Terasa - Reichenberg - Grasshoppers, Apple Saxes, Aries, Elephant Job

16.4. - Faux Pas -Reichenberg - Hangover Painters,In Touch,Sixty Seven Cabaret

22.4. - Klub Rampa - Jablonec nad Nisou - Jinx-x,Kapitola 22,Ragnarock,Lingers

23.4. - Bar klub Pohoda - Klatovy - Screaming silent

13.5. - Restaurace U Beránka - Reichenberg

14.5. - Iron Brod fest 2.0 - Železný Brod - In Touch,Nobody Knows,Hangover Painters,PissFITS,Hallodrn,Těsně vedle,Fiposepsis,Taneční a swingový orchestr ZUŠ ŽB

17.5. - Jammin vol.3 - Ústí nad Labem - Lucien Zell (USA),Private Collective Feat,Jakub Xavier Baro,No Discipline,Tres Tequilas

20.5. - Biograffs club - Děčín - Fousy Mojo,Strange Brew

21.5. - Danova Avie - Dolánky u Turnova - Big Fish Gone

23.5. - XT3 - Praha - Wooden brains, Pharamis

3.6. - Finlandia midnight sun - Reichenberg - BPM,G-Point Hunters

17.6. - Stárplej Final - Jablonec - Ve vývoji,Exil 51,Sabotters,Postpubescentos

21.6. - Svátek hudby - Reichenberg - Klub VLAK - exil51

22.6. - Skutečná liga - Praha - Music City

20.8. - Clouí birthday - Reichenberg - Clouí garden

26.8. - Semily session - Semily -Hangover painters

27.8. - Oldřichovské slavnosti - Oldřichov v hájích

6.9. -  Skutečná liga - Praha - Music City - Play OFF

10.9. - Klub Vagón - Praha - No Jam - Pearl Jam tribute band

24.9. - Klub Vlak - Reichenberg - Exil51, Bonebroke

22.10. - Deppl - Jablonec - Present Simple - Soumrak Civilizace

17.11. - Reichenberg - Big Fish Gone - Sektor 14 

3.12. - Praha - Soutěžní kolo RockPro 2012

16.12. - Mladá Boleslav - No Jam Pearl Jam tribute band

2012

7.1. - Exp. studio - Reichenberg - J4F - Exil 51

20.1. - Music city - Praha - Soutěžní kolo RockPro 

3.2. - Klub Havran - Praha - Semifinále RockPro 2012

11.2. - Reichenberg - FrozenFest 2012

3. 3. - D-Eppl - Jablonec - In Touch, Last Exit

16.3. - PKO - Reichenberg -  Apple Saxes,Grasshoppeers, aj.

17.3. - Stárplej - Jablonec - Branx,Present Simple,Nou koment

30.3. - Casta club - Reichenberg - Panda Diplomacy, River Jordan,High Five

20. 4. - Blue Up (Den v Modrém) - Reichenberg - Exil51

1. 5. - Majáles - Liberec- Reichenberg- aj.

29. 5. - Koncert pro Katku - Reichenberg - Jarret,Grasshoppeers, aj.

2. 6. - No. 3 - Žďár nad Sázavou - Coders, HemiHead

6. 6. -  Koncert Pro ZŠ DOUBÍ

15.6. - Stárplej Finále - Jablonec - The Rusty Tubes, Ice Flame, Swanflower, 9431

21.6. - Svátek hudby - Reichenberg - klub Vlak - EXIL 51

30.6. - Z-Fest - Jiřetín pod Bukovou horou - aj.

30.6. - Ostrov Art Fest - Semily - Znouzecnost, In Touch, aj.

27.7. - Benátská noc 2012

18.8. - Clouie Birth (Only in acustic version)

25.8. - Bierfest - Milíře Rádlo - Ice Flame, Exil 51 aj.

26.8. - Festival "Na Kopečku" - Kosmonosy - Plexis, No jam Pearl jam, Pakostra, Dlouhej tah aj.

8.9. - Záskalí Open Air Festival - Záskalí - 20 deka duše, Horror porno cocks, Nasekáč, Ovčie Kiahne aj.

15.9. - VlakFest - Reichenberg - Těla, Exil 51, L'RU, .....

26.9. - Narození Kačenky - Rudolfov

5.10. - InBar - Žel. Brod

13.10. - FrozenFest - Reichenberg - Blue Effect, Exil51, Jarret, Jinxx
17.11. - 2.brth-st, day - Reichenberg - InTouch, Coders
14.12. - Unplug night for friends - Reichenberg
 
2013 
5.1. - Vítání noveho Ro(c)ku - Reichenberg - Iceflame, Exil 51
1.2. - Klub ns rampě - Jablonec - EXIL 51
23.2. - Prasečinky - Reichenberg - Unplugged 2 
5.4. - Vlak - Reichenberg - Illegal Illusions
20.4.  - Panorama - Vrbno pod Pradědem - Unplugged 3
11.5. - CarpeDiem - Praha - Unplugged 4
31.5. - Vlak - Reichenberg - Neons
1.6. - Ironfest - Žel. Brod - Neons, Exil 51, In Touch
2.6. - PKO - Reichenberg - Exil 51, Grasshopers
8.6. - Úvaly - Valtice - POSPI'S Wedding
29.6. - Vagon - Prague - No jam 
13.7. - HZS party - Klokočí  
23.8. - Dolánky u Turnova - InTouch, BFG
30.8. - Clouie Brth....
31.8. - Frozenfest - Reichenberg - Lenka Dusilová, Exil 51, KUD
28.9. - Vrbno pod Pradědem vol. 2
5.10. - CSF - Bzí u Žel. Brodu - Proximity,CRUSHING CASPARS,LOCOMOTIVE
9.11. - Hejnice - Helloween - Swalow this
11.11. - Reichenberg - Redbull Red Monday
7.12. - Reichenberg - GOLFBAR - KŘEST DESKY OUT OF CTRL - SYNDROM
27.12. - Žel. Brod - Seattle grunge
2014 
11.1. - Vítání noveho Ro(c)ku - Reichenberg - Exil 51,Apex,Me/She
 
8.2. - Frozenfest -  Reichenberg 
 
28.2. - Brth. Unplugged - Reichenberg - Prasečinky
8.3. - Out of Ctrl. - Gablonz - Tatáž Pakáž
25.4. - Ďábelská Huť Brth. - Reichenberg
3.5. - Bike Jam - Reichenberg
31.5. - Steve's wedding - Bedřichov
20.6. - Klub na Rampě - Bayer
19.7. - Festival Dolánky - Skampida(COL), MadBand(RUS)
30.8. - Frozen Fest - Hm, Těla, Jarret
19.9. - Katy's Wedding - Sco'O'Band
25.10. - Žlutý Pes - Pardubice - I Love You Honey Bunny
7.11. - Paliárka
22.11. - The Legends Rock Cafe - Ústí n/Labem
24.11. - GBOB - La Loca
26.11. - UndergroundFest - Praha - D'Branx
28.11. - Rokokko - Nový Bor
29.11. - BUNKR Rock Club - Reichenberg - L'RU +ZAVŘÍT
1.12. - RedBull RedMonday - Ústí
8.12. - RedBull RedMonday - Reichenberg - IMPERIAL
12.12. - The Legends Rock Cafe - Teplice
 
13.12. - Klub Na Rampě - Gablonz - AGU + T.J.Holý
 
20.12. - Fashion Public - Reichenberg
 
2015
 

4.1. - Barytón - Praha - Andrew Medwed
 
7.1. - Bunkr Rock CLub - Reichenberg - Andrew Medwed
 
14.1. - Anděl Music Bar - Plzeň - Zavřít,Orangees
 
17.1. - Vítání Nového Ro(c)ku vol. 5 - Exil 51
 
17.2.-  Rock Cafe Praha - Zavřít
 
18.2. - Klub na Rampě - Jablonec n/Nisou - Buffo Wake (UK)
 
27.2. - Zarabanda - Děčín 
 
14.3. - Zimní Čtverec Pivovar Kocour - Varnsdorf - Kamil Střihavka 
 
28.3. - Panorama - Vrbno pod Pradědem
 
30.3. - Liberec - Nám. Dr. E. Beneše
 
1.4. - Hard Rock Cafe Prague
 
2.5. - Liberec Bike Jam
 
16.5. Adam's - Wedding
 
13.6. - Krajské Slavnosti - YoYoBand, Lipo, Tres Udos
 
14.6. - Warm-Up Burger fest
 
25.6. - JergymFest - Reichenberg
 
27.6. - Hrádek Rock Summer - Horký Že Slíže, SuperGroup CZ, Dillana, Eminence
 
1.7. - Praha - Slušnej Kanál - Unplugged Concert
 
18.7. - Festival Malá Skála - Medvěd009, NIL, Exil51
 
13.8. - Vagón Club - Twilight Kid
 
29.8. - MDM - Reichenberg - Těla, Tres Udos
 
18.9. - Lukas - Wedding
 
19.9. - Slavnosti Ještědu - EXIL 51
 
19.9. - Prague Burger Fest - Kiss Forever Band, K2
 
3.10. - Festival Jablka - Xindl-X, ....
 
7.10. - Strahov Open Air - Vypsaná Fixa, Midi Rabycad, TH!S
 
31.10. - ALE FESTIVAL - Pivovar Kocour Varnsdorf
 
7.11. - Unplugged Česká Lípa - LizArt
 
10.11. - Špindlerův Mlýn - ARAMARK
 
20.11. - Bunkr Liberec - Křest klipu a oslava 5. narozenin - NIL,  NoJam, Farewal
 
03.12. - SnapCall - Kain Praha
 
05.12. - Zarabanda Děčín
 
 2016

09.01. - Vítání Nového Ro(c)ku vol. 6
 
16.01. - SnapCall - Tango Jičín
 
20.1. - Slušnej Kanál - Praha
 
10.03. - JazzClub Stará Paní Praha - SnapCall + Tomáš J. Holý
 
19.4. - Café v Lese - Andrew Bear
 
23.4. - Zarabanda - Děčín
 
11.5. - Vagón - Praha - Twilight Kid
 
1.6. - Hard Rock Rising - Hard Rock Cafe Praha
 
4.6. - Unplugged Concert - Slušnej Kanál
 
11.6. - Street Party - Zarabanda Děčín
 
16.6. - Rock Café Praha - ChilliEyes + Meredith Hunter
 
18.6. - Svatba Ottlovi - Liberec Clarion
 
2.7. - Festival Mezi Kopci - Jablonec n/N. - Wohnout,Čechomor, Dan Bárta....
 
9.7. - Vraťák Fest - Vratislavice n/N. - Hitfakers, Těla, Back To Stone, Tres.., Exil51
 
22.7. - Jeřmanické Slavnosti ...
 
23.7. - Festival Dolánky - Exil 51, Meredith Hunter, ......
 
3.9. - Liberec- FrozenFest - Mňága a Žďorp, Jarret, Exil51,Ting....
 
10.9. - S Krajem na Kraji - Bára Poláková, Big'O'Band
 
1.10. - Den Architektů - Pivovar Frýdlant - Neons
 
8.10. - Dukla - Vesec
 
14.10. - BlueBerry Night - Magic Turnov- SnapCall, L'RU
 
25.10. - Grunge Night - Vagón Praha- Viv, No Jam
 
18.11. - SEATTLE NIGHT/SCOFFERS BRTH.- Bunkr Liberec - The Atavists, Chilli Eyes
 
2.12.- SPEDITRANS KONCERT - Liberec
 
2017
4.3. - Zkušebny Praha - Mc Jižák
11.3. - KŘEST DESKY "IN YOUR BLOOD" - LIBEREC - mdFXŠ
22.3. - HARD ROCK CAFE PRAGUE
13.4, - Klub KAIN - Praha - Střemhlav
15.4. - Ještěd SKY RACE
21.4. - Klub na Rampě - Jablonec nad Nisou
6.5. - Majáles Liberec - TataBojs, Paulie Garand, SnapCall, Big'O'Band,......
12.5. - LVT - Vernisáž R.D. 101010
10.6. - Ostašovská Noc - Liberec
24.6. - Hrádek Rock Summer - Arakain, Stromboli, .......
24.6. - Městské Slavnosti - Česká Lípa - Paulie Garand, Olga Lounová ....
29.6. - JBC Fest - Hentai Corporation, The Atavists, Monkey Business, UDG, NOHA.....
15.7. - Festival Klokočí - Těla, Seven.....
21.7. - Jeřmanické Slavnosti - Těla, Přehmat.....
22.7. - Festival Dolánky - Skampida.....
29.7. - Zahrádky Fest ......
26.8. - 120 Let Tramvají v LBC - Děkan
26.8. - LétoFest - Wanastovy Vjeci, Rybičky48, Mňága a Žďorp, Ewa Farná...
28.10 - Zarabanda Děčín
31.10. - Café v Lese + SnapCall
17.11. - SEATTLE NIGHT Bunkr Rock Club LBC+ No Jam + SnapCall
16.12. - Vánoční Unplugged - GolfBar Liberec +The Viv
2018

  9.3. - Tour s Krucipüsk - Liberec - Bunkr
15.3. - Tour s Krucipüsk - Praha -Lucerna Music Bar
16.3. - Tour s Krucipüsk - Plzeň - Alfa
24.3. - Tour s Krucipüsk - Č. Budějovice - Slávie
  7.4. - Tour s Krucipüsk - Havířov - Stolárna klub
13.4. - Tour s Krucipüsk - Chrudim - R-Club
14.4. - Ještěd Sky Race - Liberec
21.4. - Tour s Krucipüsk - Bozkov
25.4. - North in Prague - Vinohradský pivovar + Funk Corporation
 6.5. -  Fabrika Doubice - Bytový koncert