Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Thanallian melodic-metal / Praha

„Nové songy, drill a podzimní tour se připravují!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

EP Between Worlds a ještě dobrý pocit?

Ahoj lidi, s radostí vám oznamujeme, že jsme konečně pronikli do zákoutí internetového publikování hudby a konečně si můžete pořídit vlastní digitální kopii našich nahrávek EP Between Worlds, a to na stránce https://thanallian.bandcamp.com.

Jistě si říkáte: "Pfft, to si postahuju z bandzone..." Jistě, máte pravdu, ale na této stránce nám můžete udělat radost a celé album si koupit za pár šupů a nebo si stáhnout jednotlivé písničky (jsou zadarmo, ale když se budete po výplatě cítit štědří, lze tam přihodit pár kaček navíc, abychom taky měli co jíst, že jo... :) Přece jenom kombinace studenti + hudebníci není z nejlukrativnějších).

"Ale to není všechno," jak by řekl Horst Fuchs. Když si koupíte celé EP, je tam malé překvapení v podobě vymazlené instrumentálky, kterou z konzertů určitě znáte, ale určitě ne v této podobě.

Thanallian out \m/


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Poslední názory

dragon1

zdar, tu clen ALLEGRA . mam rad takuto hudbu. tiez po rokoch pracujeme na novych skladbach a v buducnosti planujeme nieco na zivo... nech sa vam dariiii. metalu zdar...

FATAL

Zdravíme kapelu! Už kolem dvou měsíců probíhá v klubu Fatal další ročník soutěže kapel SILVERCUP a my bychom Vás tímto chtěli pozvat a vyzvat k účasti právě v této soutěži.

Ceny v soutěži jsou více než zajímavé, jako hlavní cena je putovní stříbrný pohár, 5.000 Kč v hotovosti a další ceny od partnerů soutěže.

Hlasování pro jednotlivé kapely probíhá výhradně na místě pomocí hlasů Vašich přítomných fanoušků.

Všechny informace a přihláška zde: http://fatalclub.cz/silvercup.htm

V případě zájmu o pronájem našeho klubu pro Vaši vlastní akci nás můžete kdykoli kontaktovat na produkce@fatalclub.cz.

Těšíme se na vás v klubu Fatal (Rokycanova 29, Praha 3 - Žižkov)

Zobrazit všechny názory »