Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Anacreon melodic-metal / Praha

„Nové album už koncem února 2019!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

ZMĚNA VYDÁNÍ ALBA! :-/

Upraveno:

Přátelé, kamarádi, fanoušci !!!
Je nám to moc líto, ale z technických důvodů jsme nuceni přesunout vydání alba na konec února. 
Jeden z důvodů je ten, že náš Tom se dlouhou dobu pral se žlučníkem a momentálně je po operaci, což lehce zbrzdilo naše plány. 
A druhý důvod je ten, že jelikož už za měsíc začínají Vánoční svátky, nejsme schopni momentálně ovlivnit vytíženost studií a lisoven. A jelikož nechceme nic uspěchat a nechceme točit album narychlo v pár dnech, rozhodli jsme se jít do studia, až v lednu. Abychom Vám to vynahradili, složíme za listopad další skladbu navíc.  A samozřejmě Vás budeme informovat o veřejném křtu nového alba, který Vám už brzy oznámíme. Věříme, že naši situaci chápete a zanecháte nám přízeň.

Štěstí přeje připraveným...

Metal s Vámi! 
Váš Anacreon
Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

Merry Sinners


Bez profilu

Ahoj přátelé, jsme melodic-metalová kapela Merry Sinners z Prahy a 17. května hrajeme v Modrý Vopici s bandou Sandonorico. Vypadla nám třetí kapela - nechcete se přidat? (davidwsvoboda@yahoo.com)

m6u6k6a

Hej,hej!Jelikož už delší čas přebývám ve Švédsku tudíš mě uniká spoustu informací od nás o Vás tak bych chtěl vědět co se stalo Verči.Tož doufám že už je vše OK a Váš rockec pohrne o 106 dalejc.Hej då!

Zobrazit všechny názory »